تک بازی بودن فینال کار را برای ۲ تیم سخت کرده است
تک بازی بودن فینال کار را برای ۲ تیم سخت کرده است

ره نگار/ کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: شیوع کرونا موجب شده تا فینال لیگ قهرمانان به صورت تک بازی برگزار شود و این کار را برای هر ۲ تیم سخت خواهد کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ یکی از بازیکنانی که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت تیم فوتبال پرسپولیس داشته باشد کاپیتان […]

ره نگار/ کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: شیوع کرونا موجب شده تا فینال لیگ قهرمانان به صورت تک بازی برگزار شود و این کار را برای هر ۲ تیم سخت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ یکی از بازیکنانی که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت تیم فوتبال پرسپولیس داشته باشد کاپیتان کهنه‌کار این تیم است. سیدجلال حسینی که اکنون یکی از بازیکنان پرافتخار و قدیمی لیگ برتر به شمار می‌رود در تورنمنت های بزرگی مانند جام جهانی، جام ملت‌ها و لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته است اما عنوان قهرمانی قاره کهن را در کارنامه ندارد.

وی در گفت‌وگو با سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا و در آستانه دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: من ابتدا از تمام کسانی که تلاش کردند تا این بازی‌ها برگزار شود تشکر می‌کنم. خیلی تلاش کردیم و سختی‌های زیادی را تحمل کردیم اما الان در بهترین جایگاه آسیا هستیم.

حسینی با یادآوری فینال لیگ قهرمانان در فصل ۲۰۱۸ ادامه داد: همیشه شرایط تغییر می‌کند و این شامل تیم فوتبال پرسپولیس نیز خواهد بود. فینال امسال برخلاف سال‌های گذشته به صورت تک بازی برگزار می‌شود و این کار ۲ تیم را سخت کرده است. ۲ سال پیش هم به فینال رسیدیم و یک بازی خوب انجام دادیم اما متأسفانه نتوانستیم قهرمان شویم، الان دوباره برای فینال آماده می‌شویم.

سید جلال حسینی در پایان با اشاره به نقش هواداران پرسپولیس در این موفقیت گفت: درست است که شیوع ویروس کرونا امکان حضور هواداران این تیم را در ورزشگاه سخت کرده و ورزشگاه آزادی از میزبانی این بازی بزرگ محروم است اما هواداران با رفتار و گفتار خود همیشه به ما انرژی مثبت می‌دهند.

فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۲۰ روز شنبه (۲۹ آذر) از ساعت ۱۵:۳۰ بین تیم‌های پرسپولیس و اولسان هیوندای کره‌جنوبی در ورزشگاه الجنوب شهر دوحه پایتخت قطر برگزار خواهد شد.

  • منبع خبر : سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا