توزیع ۱۴۰ حواله خرید بین دانش‌آموزان کم برخوردار توسط منطقه آزاد انزلی
توزیع ۱۴۰ حواله خرید بین دانش‌آموزان کم برخوردار توسط منطقه آزاد انزلی
ره نگار/ سخنگو و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی از اهدای ۱۴۰ حواله خرید لوازم التحریر به ارزش یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال بین دانش آموزان کم برخوردار مدارس محدوده این منطقه خبر داد.

ره نگار/ سخنگو و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی از اهدا و توزیع ۱۴۰ حواله خرید لوازم التحریر به ارزش یک میلیارد و چهارصد میلیون ریال بین دانش آموزان کم برخوردار مدارس محدوده این منطقه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهدی کاظمیان گفت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید مدیریت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با شناسایی دانش آموزان کم برخوردار مدارس فعال واقع در محدوده این منطقه ۱۴۰ حواله خرید لوازم التحریر بین این دانش آموزان منطقه توزیع کرد.

وی اضافه کرد: با لزوم اهمیت و توجه به اخلاق اسلامی و ارتقاء فرهنگ شهروندی ۱۷۰ جلد کتاب ارزشمند اصول شهروندی و ۷۰ جلد کتاب دختر خوب و پسر خوب (مجموعه‌ای از رفتارهای پسندیده اجتماعی و شهروندی) جهت استفاده و بهره‌مندی جامعه هدف دانش آموزان مدارس منطقه تهیه و به این دانش آموزان اهدا شد.

کاظمیان همچنین با اشاره به احداث یک مدرسه ۶ کلاسه در محدوده منطقه آزاد انزلی، اظهار کرد: این مدرسه در راستای توسعه و بهبود فضای آموزشی با مشارکت اداره کل نوسازی در حال احداث است و منطقه آزاد انزلی نیز ۷۰ میلیارد ریال برای احداث آن اعتبار هزینه کرده است.

وی تصریح کرد: منطقه آزاد انزلی همچنین آموزش‌های لازم را در بخش‌های هنری و ورزشی در سطح مدارس و باشگاه‌ها ارائه کرده و نسبت به برگزاری مسابقات در رشته‌های مختلف ورزشی اقدام نموده است.

در محدوده منطقه آزاد انزلی حدود هشت مدرسه با ۵۰۰ دانش آموز دختر و پسر در مقاطع مختلف تحصیلی و ۱۲ زمین و باشگاه ورزشی فعالیت دارند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران