توانبخشی و مراقبت از بیماران ذهنی یک کار تخصصی است
توانبخشی و مراقبت از بیماران ذهنی یک کار تخصصی است
ره نگار/ مدیرکل بهزیستی گیلان در حاشیه بازدید از مرکز مراقبتی توانخواهان ذهنی "خانه کوچک مهر" ماسال گفت: توانبخشی و مراقبت از بیماران ذهنی یک کار تخصصی است. 

ره نگار/ مدیرکل بهزیستی گیلان در حاشیه بازدید از مرکز مراقبتی توانخواهان ذهنی “خانه کوچک مهر” ماسال گفت: توانبخشی و مراقبت از بیماران ذهنی یک کار تخصصی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سیدمهدی خدمت بین دانا، مدیرکل بهزیستی گیلان به اتفاق هیئت همراه از مرکز مراقبتی توانخواهان ذهنی “خانه کوچک مهر” ماسال بازدید کرد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل بخش های مختلف این مرکز عنوان کرد: مسائل و مشکلات مراکز نگهداری و توانبخشی همواره مورد بررسی سازمان بهزیستی است و تلاش بر این است با تمهیدات ویژه کاستی های مراکز برطرف گردد.

خدمت بین دانا با بیان اینکه توانبخشی و مراقبت از بیماران ذهنی حاصل یک کار تخصصی است تصریح کرد: بسیاری از مراکز مراقبتی و توانبخشی با نگهداری توانخواهان و بیمارانی که نگهداری از آنان مشکلات خاص خود را به همراه دارد کمک شایان توجه ای به جامعه می کنند و امید است که با حمایت و پشتیبانی سازمان بهزیستی و البته کمک خیرین نیکوکار که همیشه یاری رسان مددجویان هستند به ادامه فعالیت چنین مراکزی کمک کنیم.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران