تمدید حکم رییس کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان
تمدید حکم رییس کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان

ره نگار/ حکم رییس کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان تمدید و ابلاغ شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ از سوی هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان حکم ریاست کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان ابلاغ شد که طی آن سمیه حجتی برای دومین دوره به این […]

ره نگار/ حکم رییس کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان تمدید و ابلاغ شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ از سوی هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان حکم ریاست کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی استان گیلان ابلاغ شد که طی آن سمیه حجتی برای دومین دوره به این سمت منصوب گردید.
گفتنی است این بانوی گیلانی مسئولیت اصلی نمایندگی کمیته دفاع شخصی و قوه الرمی تحت پوشش هیات انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان را برعهده دارد.
در حکم انتصاب وی آمده است:
سرکار خانم سمیه حجتی با عنایت به تصمیمات متخذه به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ، شما به عنوان رییس گروه قوه الرمی انجمن های ورزش های رزمی استان گیلان منصوب می شوید تا با رعایت کامل مقررات و جمیع جهات شرعی و قانونی تحت نظر مقام مافوق ایفای وظیفه نمایید.
امید است به یاری خداوند متعال و تحت توجهات خاص حضرت ولی عصر (عج) و رهنمودهای مقام‌ معظم رهبری و بهره گیری از توان و تجارب خویش ضمن صرف وقت لازم و انجام این مسئولیت مهم و خطیر توفیق لازم را در راستای سیاست و خط مشی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی و اداره کل ورزش و جوانان گیلان و اهداف عالیه هیات کسب رضایت حق تعالی را حاصل نمایید.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران