تقدیر مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری از جمعیت هلال احمر استان گیلان و مشاور امور بانوان
تقدیر مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری از جمعیت هلال احمر استان گیلان و مشاور امور بانوان

ره نگار/ مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری از جمعیت هلال احمر استان گیلان تقدیر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ طی مراسمی زهرا یعقوب نژاد مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری از جمعیت هلال احمر استان گیلان و سیده ارمغان سقراط مشاور امور بانوان تقدیر کرد. در متن تقدیر مدیرکل […]

ره نگار/ مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری از جمعیت هلال احمر استان گیلان تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ طی مراسمی زهرا یعقوب نژاد مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری از جمعیت هلال احمر استان گیلان و سیده ارمغان سقراط مشاور امور بانوان تقدیر کرد.

در متن تقدیر مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری گیلان آمده است:

در سالروز خجسته میلاد بانوی بزرگ دوگیتی حضرت فاطمه زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام والای زن و روز مادر که الفبای کانون محبت و مهربانی به درستی با نام زن و جایگاه مادر جلوه یافته است را به شما بانوی گرانقدر تبریک عرض می نمایم، بر خود لازم می دانم به پاس کوشش های ارزشمندتان در حوزه زنان و خانواده که با تلاش های صادقانه و خالصانه تان در شکوفایی ظرفیت ها و توانایی ها نقشی اثرگذار و ماندگار در جهت پیشرفت کشور عزیزمان بر جای می گذارد سپاسگزاری می نمایم.

امید آنکه با اتکال به خداوند سبحان، شاهد شکوفایی روز افزون زنان استان و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم. از خداوند منان سلامتی و طول عمر با عزت برای جنابعالی خواستاریم.

 

انتهای پیام/

  • منبع خبر : روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان