تغییر کاربری های غیر مجاز در شهرستان رودبار شناسایی و متوقف شد
تغییر کاربری های غیر مجاز در شهرستان رودبار شناسایی و متوقف شد

ره نگار/ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رودبار؛ از شناسایی و توقف دو مورد عملیات تغییر کاربری غیر مجاز خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سروش ابراهیمی گفت: واحد گشت یگان حفاظت از اراضی کشاورزی شهرستان طی گشت زنی در بخش مرکزی موفق به شناسایی دو فقره ساخت و ساز غیر مجاز شد […]

ره نگار/ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رودبار؛ از شناسایی و توقف دو مورد عملیات تغییر کاربری غیر مجاز خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سروش ابراهیمی گفت: واحد گشت یگان حفاظت از اراضی کشاورزی شهرستان طی گشت زنی در بخش مرکزی موفق به شناسایی دو فقره ساخت و ساز غیر مجاز شد و اخطاریه توقف عملیات سازه‌های غیر مجاز در این خصوص صادر‌ گردید.

سروش ابراهیمی با بیان اینکه در راستای حفظ و صیانت از اراضی کشاورزی گشت امور اراضی شهرستان همه روزه فعال است و آمادگی کامل جهت جلوگیری از ساخت و ساز‌های غیرمجاز را دارد. افزود: به استناد تبصره یک ماده یک قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها هر گونه تغییر کاربری در اراضی کشاورزی مستلزم اخذ مجوز لازم از کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت عدم رعایت قوانین، متخلفین جهت برخورد قاطع، به مراجع قضائی معرفی می شوند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان از تمامی بهره برداران و کشاورزان شهرستان درخواست کرد تا قبل از هرگونه تغییر کاربری جهت مشاوره واخذ مجوز‌های قانونی به واحد امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مراجعه کنند.

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان گیلان