تسریع در لایروبی و لوله گذاری مناطق آبگیر شهری/ برنامه ریزی در راستای تحقق منابع درآمدی شهرداری رشت
تسریع در لایروبی و لوله گذاری مناطق آبگیر شهری/ برنامه ریزی در راستای تحقق منابع درآمدی شهرداری رشت
ره نگار/ شهردار رشت گفت: مدیران مناطق شهری اقدام های لازم در راستای تسریع روند لایروبی و لوله گذاری به منظور جمع‌آوری آب های سطحی را انجام دهند.

ره نگار/ شهردار رشت گفت: مدیران مناطق شهری اقدام های لازم در راستای تسریع روند لایروبی و لوله گذاری به منظور جمع آوری آب های سطحی را انجام دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از مدیریت ارتباطات شهرداری رشت، رحیم شوقی امروز سه شنبه ۹ آبان در جلسه مدیران مناطق شهری که در منطقه چهار برگزار شد با اشاره به فصل بارندگی و نزدیک شدن به زمستان اظهار کرد: می طلبد مدیران مناطق برنامه ریزی های لازم در راستای تسریع لایروبی و لوله گذاری مناطق آبگیر به منظور جمع آوری آب های سطحی را انجام دهند.

وی بر نظارت مستمر در اجرای پروژه های عمرانی توسط مدیران مناطق شهری تاکید کرد و افزود: لایروبی و لوله گذاری به منظور جمع آوری آب های سطحی باید محله به محله پیگیری شود.

شهردار رشت در ادامه با بیان اینکه اجرای پروژه های عمرانی مستلزم تحقق منابع درآمدی است، تصریح کرد: مدیران مناطق برنامه ریزی های لازم برای تحقق بودجه شهرداری تا پایان سال را انجام دهند.

تعیین تکلیف پرونده های مرتبط با ماده پنج و بند (ت) تبصره (۶) قانون بودجه کشور از جمله موضوع هایی بود که در جلسه مذکور بررسی و پیگیری شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری رشت