ترکیب هیات رئیسه اتاق بازرگانی گیلان تغییر کرد
ترکیب هیات رئیسه اتاق بازرگانی گیلان تغییر کرد
ره نگاران/ هیات نمایندگان اتاق بازرگانی گیلان در جلسه ای که با حضور اکثریت قاطع اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان برگزار شد، با برکناری فرهاد شفقتی نایب رئیس دوم اتاق با 12 رای، مهندس سامان نظری معارفی را به عنوان یکی از نواب اتاق بازرگانی گیلان انتخاب کردند.

ره نگاران/ هیات نمایندگان اتاق بازرگانی گیلان در جلسه ای که با حضور اکثریت قاطع اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان برگزار شد، با برکناری فرهاد شفقتی نایب رئیس دوم اتاق با ۱۲ رای، مهندس سامان نظری معارفی را به عنوان یکی از نواب اتاق بازرگانی گیلان انتخاب کردند.

اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی که که متشکل از ۱۵ نفر می باشند با اکثریت آرا مهندس سامان نظری را به عنوان یکی از نواب اتاق بازرگانی گیلان جایگزین فرهاد شفقتی کردند.

مهندس سامان نظری که دور قبلی اتاق بازرگانی گیلان به مدت چهار سال کرسی نواب اتاق گیلان را عهده دار بود در دور فعلی ( دور دهم ) که فعالیت خود را از نیمه دوم اردیبهشت ۱۴۰۲ آغاز کرد، در ترکیب هیات رئیسه حضور نداشت، اما پس از چند هفته از فعالیت دور دهم پیوسته از حضور او در یکی از کرسی های هیات رئیسه اخباری شنیده می شد، سرانجام وی چهارشنبه ۲۰ تیر ماه کرسی یکی از نواب اتاق گیلان را با اکثریت آرا عهده دار شد.
رئیس هیات مدیره شرکت مهراس گیل پاک فعالیت در زمینه بازرگانی، صادرات و واردات، مدیر عامل شرکت گوشتین خزر ( تولید کننده فرآورده‌های گوشتی و پروتیئنی )، مدیر عامل انجمن ملی صنعت پخش ایران – شعبه گیلان، تولید کننده برتر، واحد نمونه سازمان صمت، واحد نمونه دامپزشکی، واحد نمونه استانداری و کارآفرین و سرمایه گذار و نیز  مدرک تحصیلی مهندسی شیلات از سوابق او بشمار می آید.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران