تردد بیش از ۳ میلیون خودرو در محورهای گیلان طی شهریور/ ترافیک فوق سنگین در ورودی استان
تردد بیش از ۳ میلیون خودرو در محورهای گیلان طی شهریور/ ترافیک فوق سنگین در ورودی استان
ره نگار/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با بیان اینکه شهریورماه امسال سه میلیون و ۱۱۵ هزار و ۸۰۲ خودرو در محورهای استان تردد کردند، گفت: فقط در شبانه روز گذشته شاهد تردد ۱۷۳ هزار و ۲۹۶ خودرویی بودیم.

ره نگار/ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه شهریورماه امسال سه میلیون و ۱۱۵ هزار و ۸۰۲ خودرو در محورهای استان تردد کردند، گفت: فقط در شبانه روز گذشته شاهد تردد ۱۷۳ هزار و ۲۹۶ خودرویی بودیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از ایسنا؛ غلامعلی نیک فهم با اشاره به آخرین وضعیت تردد در محورهای استان گیلان، اظهار کرد: از اول لغایت ۲۱ شهریورماه یک میلیون و ۵۲۰ هزار و ۵۶۷ دستگاه وسیله نقلیه وارد استان گیلان شده است که کاهش دو درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد.

وی همچنین از خروج یک میلیون و ۵۹۵ هزار و ۲۳۵ دستگاه وسیله نقلیه از استان طی مدت مذکور خبر داد و تصریح کرد: نسبت به مدت مشابه سال گذشته پنج درصد افزایش در ورود داشتیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان در ادامه از ورود ۳۱۷ هزار و ۵۰۵ خودرو به گیلان از ۱۸ لغایت ۲۱ شهریورماه خبر داد و خاطرنشان کرد: طی همین مدت ۳۴۱ هزار و ۳۷۴ خودرو از گیلان خارج شده اند که نسبت به هفته قبل شاهد افزایش هشت درصدی در ورود به استان و ۲۲ درصدی در خروج از استان هستیم.

نیک فهم در ادامه از ورود ۹۵ هزار و ۴۲۴ خودرو به گیلان طی شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: ۷۷ هزار و ۸۷۲ خودرو نیز طی این مدت از استان خارج شده اند.

وی با اشاره ترافیک فوق سنگین ورودی استان در محدوده منجیل رودبار، خاطرنشان کرد: رانندگان قبل از هرگونه سفر جاده ای با سامانه ۱۴۱ مدیریت راه ها در تماس باشند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا