تداوم هوای سرد و بارانی در گیلان
تداوم هوای سرد و بارانی در گیلان

ره نگار/ مدیرکل هواشناسی گیلان از استقرار سامانه نسبتا سرد و پایدار خبر داد و گفت: آسمان استان امروز با بارش‌های شدیدتر همراه خواهد بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محمد دادرس، مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی آسمان گیلان امروز شنبه با بارش‌های شدیدتر همراه خواهد بود و بارش ها دست […]

ره نگار/ مدیرکل هواشناسی گیلان از استقرار سامانه نسبتا سرد و پایدار خبر داد و گفت: آسمان استان امروز با بارش‌های شدیدتر همراه خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محمد دادرس، مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: بر اساس نقشه های هواشناسی آسمان گیلان امروز شنبه با بارش‌های شدیدتر همراه خواهد بود و بارش ها دست کم تا اواسط هفته ادامه دارد.

او  با اشاره به کاهش دمای استان ، افزود: در این مدت هوا با کاهش ۳ تا ۶ درجه‌ای دما و بارش برف در ارتفاعات و دامنه‌ها همراه خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی گیلان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته اسب وونی تالش با دمای هوای صفر درجه سردترین و کیاشهر با ۱۱ درجه سانتی گراد گرمترین مناطق استان بودند.

محمد دادرس به مواج بودن سواحل گیلان  اشاره کرد وافزود: دریای خزر از امروز تا دوشنبه برای فعالیت‌های دریانوردی و صیادی نامناسب است.

او تصریح کرد: در حال حاضر دمای شهر رشت مرکز استان ۱۱درجه سانتی گراد و رطوبت نسبی هوا نیز ۹۳درصد است.

انتهای پیام/

  • نویسنده : مریم عباسی زاده لاله