تجهیز و افتتاح کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خمام در دهه فجر
تجهیز و افتتاح کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خمام در دهه فجر
ره نگار/ "جبار کوچکی نژاد" نماینده مردم رشت و خمام در مجلس در دیدار  با "کمالوندی" معاون توسعه و منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در خصوص پیگیری و تجهیز و افتتاح مرکز کانون خمام در دهه مبارک فجر گفتگو کردند.  

ره نگار/ “جبار کوچکی نژاد” نماینده مردم رشت و خمام در مجلس در دیدار  با “کمالوندی” معاون توسعه و منابع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کشور در خصوص پیگیری و تجهیز و افتتاح مرکز کانون خمام در دهه فجر گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ جبار کوچکی نژاد در این نشست با استقبال از افزایش همکاری‌های مسئولان برای توسعه زیر‌ساخت‌های فرهنگی کشور و استان اظهار‌ داشت: نمایندگان خانه ملت برای تحقق این مهم تلاش‌ می‌کنند.

جبارکوچکی نژاد در این میان به آشنایی خود از فعالیت‌های کانون اشاره‌کرد و با یادآورشدن مصوبات مجلس درخصوص حمایت از مجموعه‌های فرهنگی گفت: اختصاص منابع لازم به کانون در برنامه هفتم توسعه، مد‌نظر قرار‌می‌گیرد.

عضو هیئت‌ رئیسه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۳ همچنین، پیگیری‌های مستمر برای گشایس کانون پرورش فکری خمام را یادآور‌شد و بر ادامه‌یافتن این تلاش‌ها تاکید‌کرد.

گفتنی‌است، معاون اداری‌مالی و مسئول حراست کاتون پرورش فکری کودکان نیز حضور‌ داشتند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران