تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در روستای پایین محله شهرستان شفت
تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار در روستای پایین محله شهرستان شفت

ره نگار/ در راستای خدمت رسانی مطلوب تر و توسعه پایدار مناطق روستائی و همچنین افزایش پایداری شبکه های توزیع برق نسبت به تعویض و جایگزینی نزدیک به ۲ هزار متر شبکه فرسوده سیمی با کابل خودنگهدار با اعتباری معادل ۲.۷ میلیار ریال در روستای پایین محله چماچاء شهرستان شفت اقدام شد. به گزارش پایگاه […]

ره نگار/ در راستای خدمت رسانی مطلوب تر و توسعه پایدار مناطق روستائی و همچنین افزایش پایداری شبکه های توزیع برق نسبت به تعویض و جایگزینی نزدیک به ۲ هزار متر شبکه فرسوده سیمی با کابل خودنگهدار با اعتباری معادل ۲.۷ میلیار ریال در روستای پایین محله چماچاء شهرستان شفت اقدام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ پروژه احداث ۱۷۵۰ متر کابل خودنگهدار در این ناحیه از شهرستان شفت با اعتباری معادل ۲۷۰۰ میلیون ریال و به همت و تلاش ۴ اکیپ عملیاتی اجرا شد.

لازم به ذکر است در سال گذشته ۴۱ کیلومتر کابل خودنگهدار در مناطق شهری و روستایی شهرستان شفت با اعتباری معادل ۶۰ میلیارد ریال احداث شد و از ابتدای سال ۱۴۰۰ نیز تا کنون بیش از ۳۲۰۰۰ متر دیگر از شبکه های فرسوده با کابل خودنگهدار با اعتباری قریب به ۵۰ میلیارد ریال جایگزین شده است.

این آئین با حضور مهندس پژمان جمالی سرپرست امور توزیع برق شفت، مهندس حسن مقتدر مدیر دفتر نظارت بر بهره برداری و تنی چند از مسوولین محلی شهرستان مذکور اجرا شد.

  • منبع خبر : روایط عمومی شرکت توزیع برق گیلان