تامین اجتماعی گیلان در زمره سه دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجائی استان
تامین اجتماعی گیلان در زمره سه دستگاه برگزیده جشنواره شهید رجائی استان

ره نگار/ طی مراسمی با حضور استاندار گیلان و سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، از ادارات و سازمانهای برگزیده در جشنواره شهید رجائی تجلیل بعمل آمد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در این مراسم از سه اداره اقتصاد و دارائی، برق منطقه ای و تامین اجتماعی بعنوان دستگاههای برتر جشنواره بصورت ویژه […]

ره نگار/ طی مراسمی با حضور استاندار گیلان و سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، از ادارات و سازمانهای برگزیده در جشنواره شهید رجائی تجلیل بعمل آمد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در این مراسم از سه اداره اقتصاد و دارائی، برق منطقه ای و تامین اجتماعی بعنوان دستگاههای برتر جشنواره بصورت ویژه و با اهداء لوح و تندیس تجلیل گردید.
در لوح اهدائی به علی حسین نژاد، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان آمده است:
ارزیابی عملکرد به عنوان فرایندی مستمر برای بهبود و بالندگی امری ضروری است و سازمان هایی بیشترین موفقیت را در این زمینه کسب می نمایند که با استفاده از سیستم های نوین مدیریتی بتوانند کارکنان را در تمامی زمینه های تحول و خدمت رسانی به آحاد مردم همراه و همیار نمایند.
با توجه به اینکه بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ ، به عنوان (( دستگاه برگزیده )) شناخته و معرفی شده اید لازم میدانم مراتب قدردانی خود را از جنابعالی و کارکنان ارجمند آن دستگاه ابراز نمایم.
توفیق روز افزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم عزیز و شریف استان خواستارم.

  • منبع خبر : روابط عمومی تامین اجتماعی استان گیلان