تأکید شهردار بر لزوم نوآوری و خلاقیت در طراحی و جانمایی المان‌ها
تأکید شهردار بر لزوم نوآوری و خلاقیت در طراحی و جانمایی المان‌ها
ره نگار/جلسه‌ مشترک سازمان‌های تابعه شهرداری به ریاست رحیم شوقی شهردار رشت برگزار شد و شهردار دستورات لازم را برای انجام اقدامات اثربخش طبق مأموریت هر کدام از معاونت‌ها و سازمان‌های ذیربط صادر کرد.

ره نگار/جلسه‌ مشترک سازمان‌های تابعه شهرداری به ریاست رحیم شوقی_ شهردار رشت برگزار شد و شهردار دستورات لازم را برای انجام اقدامات اثربخش طبق مأموریت هر کدام از معاونت‌ها و سازمان‌های ذیربط صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از واحد خبـر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت ، جلسه‌ مشترک سازمان‌های تابعه شهرداری به ریاست رحیم شوقی شهردار رشت روز چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۲ برگزار شد.

در این جلسه در مورد مباحثی همچون طراحی المان‌های ورودی شهر با اولویت مسیر جاده تهران، بازپیرایی و کاشت گونه‌های خاص و مرغوب در حوزه فضای سبز، تدوین برنامه‌ای برای میادین، بلوارها و بافت‌های تاریخی شهر، اجرای برنامه‌های فرهنگی متناسب با پیاده راه فرهنگی تا پایان سال جاری و تعیین تکلیف مجموعه رصدخانه و کمپینگ مطرح شد.

همچنین لزوم نوآوری و خلاقیت در خصوص اثرها و المان‌های سطح شهر، برنامه‌ریزی برای ماه‌های محرم و صفر، تشکیل کارگروهی با محوریت سازمان فرهنگی، هنری شهرداری متشکل از هیئت‌ها، سازمان صدا و سیما، سازمان سیما و منظر شهری، روابط عمومی و سایر ارگان‌ها برای کار ویژه و سیاه پوش نمودن سطح شهر، محتوا سازی و تولید انیمیشن با محوریت مباحث شهروندی با موضوع جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز، تفکیک زباله از مبدأ و نظایر آن، لزوم پاسخگویی به نهادهای نظارتی و قضایی و بازرسی به قید فوریت و ایجاد هایپر و تولید گل در راستای درآمدزایی شهری از دیگر موضوعاتی بود که با توجه به تاکیدات ویژه شهردار رشت در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است، تعیین تکلیف تالار شهر و موضوعات شهرداری و ارشاد اسلامی از دیگر مباحثی بود که در این جلسه ذکر شد و با تاکید شهردار رشت قرار شد ضمن تشکیل کارگروهی به محوریت معاونت مالی و اقتصادی و با حضور سازمان فرهنگی و حقوقی و املاک، ماحصل جلسات به شکل دقیق احصا شود تا به استانداری گیلان ارائه گردد.

  • منبع خبر : واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری رشت