بیمه سلامت از ارکان مهم تضمین سلامت در جامعه است
بیمه سلامت از ارکان مهم تضمین سلامت در جامعه است

ره نگار/ نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: گسترش بیمه و ارائه خدمات مطلوب، به روز و کارآمد و از سویی تسهیل گر از جمله راهکارهای دولت ها برای جامعه ای سالم با سلامت پایدار است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سید کاظم دلخوش نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در […]

ره نگار/ نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: گسترش بیمه و ارائه خدمات مطلوب، به روز و کارآمد و از سویی تسهیل گر از جمله راهکارهای دولت ها برای جامعه ای سالم با سلامت پایدار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سید کاظم دلخوش نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر محمدی مدیر کل بیمه سلامت گیلان با برشمردن اهمیت سلامت درجامعه افزود: سازمان بیمه سلامت مهم ترین سازمانی است که به طور مستقیم با سلامت جامعه سر و کار دارد.
دلخوش با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و نیاز آحاد جامعه به خدمات بیمه ای اضافه کرد: امروز در شرایط ناشی از شیوع کرونا، برای مدیریت این بیماری بطور جدی نیازمند تقویت و توسعه دولت الکترونیک هستیم و ایجاد این پرونده ها، در درمان یاری بخش بوده است.

وی گفت: بار دیگر از تلاش‌های ایثارگرانه و مسئولانه حوزه درمان کشور که برای حفظ سلامت جامعه تلاش می کنند قدرشناسی و اعلام می‌کنم قدردانی عملی از این تلاشگران، رعایت دقیق توصیه های بهداشتی توسط همه شهروندان است.

وی خاطرنشان کرد: تسهیلات و اقداماتی که بیمه سلامت در این مدت در اختیار مردم قرار داده و به انجام رسانده، از جمله نسخه نویسی ونسخه پیچی الکترونیک و ارائه خدمات متنوع بیمه ای در فرآیند مدیریت بیماری موثر بود که باید استمرار یابد.

وی با اشاره به نقش آموزش و تعالی فرهنگی در کاهش بروز بیماری ها تاکید کرد: بیمه سلامت از ظرفیت های در اختیار خود برای آموزش سلامت در راستای پیشگیری از بیماری‌ها، توانمندسازی بیمه‌شدگان و فرهنگ سازی استفاده کند.

  • منبع خبر : روابط عمومی بیمه سلامت استان گیلان