بیمه جوانان و دانشجویان میراثی ماندگار برای آینده آنان
بیمه جوانان و دانشجویان میراثی ماندگار برای آینده آنان

ره نگار/ والدین با بیمه فرزندان بالای ۱۸ سال خود میراثی ماندگار برای آینده آنان رقم خواهند زد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ از ِآنجایی که بیمه دانشجویان ابزاری مطمئن برای ایجاد امنیت خاطر و آرامش روانی و یک سرمایه گذاری مناسب توسط والدین برای فرزندان محسوب می شود روابط عمومی اداره کل […]

ره نگار/ والدین با بیمه فرزندان بالای ۱۸ سال خود میراثی ماندگار برای آینده آنان رقم خواهند زد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ از ِآنجایی که بیمه دانشجویان ابزاری مطمئن برای ایجاد امنیت خاطر و آرامش روانی و یک سرمایه گذاری مناسب توسط والدین برای فرزندان محسوب می شود روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ضمن مغتنم شمردن این فرصت برای نسل جوان کشورمان در ذخیره سابقه بیمه ای در بهترین سالهای جوانی و بهره برداری در سنی ایده آل در میانسالی، به شرایط و ضوابط این نوع بیمه اشاره کرد.
در این گزارش آمده است؛ همه ما والدین به عنوان یک پدر یا مادر همواره نگران ((آینده)) فرزندانمان هستیم و تلاش می کنیم تا با برنامه ریزی و سرمایه گذاری تحصیلی و شغلی در مسیر فراهم نمودن شرایطی مطمئن برای فردای آنان گام برداریم. انتخاب مدرسه خوب، ثبت نام در کلاسهای مختلف، خرید کتاب های گران قیمت برای موفقیت درکنکور، شرکت در جلسات مشاوره ای برای تضمین قبولی در رشته های خوب دانشگاهی و سرمایه گذاری های اقتصادی، همگی تلاشهایی در این زمینه هستند.
با بیمه نمودن فرزندانمان از یک طرف امنیت خاطر و آرامش روانی برای خودمان و از سویی یک میراث جاودان و ارزشمند برای آنها به جا میگذاریم.
در این راستا اگر فرزند دانشجو یا دختر بالای ۱۸ سال دارید میتوانید با انتخاب بیمه های دانشجویان یا زنان خانه دار در زیرگروه بیمه حرف و مشاغل آزاد، یک سرمایه گذاری سودآور را برای آینده فرزندان رقم بزنید،
با این اقدام با بیمه پردازی در عنفوان جوانی پسر یا دختر دلبندمان، با ذخیره سابقه بیمه ای، آنها میتوانند علاوه بر پوشش های تعهداتی مربوطه، در بهترین سنین میانسالی از مستمری بازنشستگی برخوردار شوند.
در بخش دیگری از این گزارش آمده است: در دنیای مترقی امروز، بیمه، بویژه بیمه های اجتماعی که مخاطب اصلی و مستقیم آن انسانها هستند هزینه محسوب نمی شود بلکه یک سرمایه گذاری مطمئن برای فردایی بهتر است.
بیمه های دانشجویان و زنان خانه دار سازمان تامین اجتماعی، برای فرزندان بالای ۱۸ سال ما راهکاری مطمئن و تضمینی جهت آینده و هدیه ای ویژه برای گلهای باغ زندگیمان محسوب می شود.
شما میتوانید با ایجاد حساب کاربری ( ثبت نام ) در سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir  با ورود به بخش بیمه شدگان، در منوی بیمه های خاص نسبت به انعقاد قرارداد و بیمه پردازی اقدام و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به شعب ما مراجعه نمائید.
مبلغ نرخ حق بیمه برای قراردادهای با نرخ ۱۲ درصد ( بازنشستگی و فوت پس از آن ) در سالجاری معادل ۳۱۸ هزار تومان، با نرخ ۱۴ درصد ( بازنشستگی و فوت قبل و بعد از آن ) معادل ۳۷۱ هزار تومان و با نرخ ۱۸ درصد ( بازنشستگی، فوت و ازکارافتادگی ) برابر با ۴۷۸ هزار تومان است.
ضمن اینکه با پرداخت سرانه درمانی ۷۱۶۰۰ هزار تومان در هرماه، امکان استفاده از پوششهای مربوط به این خدمت نیز برای این عزیزان فراهم خواهد بود.
شایان ذکر است این پوشش خللی در دریافت مستمری پدر یا مادر توسط فرزندان ایجاد ننموده و فرد پس از احراز شرایط سابقه ای و سنی میتواند توآمان از دو مستمری برخوردار شود.

  • منبع خبر : روابط عمومی تامین اجتماعی استان گیلان