افزونه جلالی را نصب کنید. Wednesday, 19 June , 2024
پ
  • 12 آبان 1400 - 0:09

بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط گاز در گیلان نشت یابی شد

بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط گاز در گیلان نشت یابی شد
بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط گاز در گیلان نشت یابی شد

ره نگار/ شرکت گاز استان گیلان توانسته است در مهرماه امسال بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط گاز در استان را مورد بازرسی و نشت یابی قرار دهد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اهمیت موضوع بازرسی و نگهداری خطوط گاز درجهت […]

ره نگار/ شرکت گاز استان گیلان توانسته است در مهرماه امسال بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط گاز در استان را مورد بازرسی و نشت یابی قرار دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اهمیت موضوع بازرسی و نگهداری خطوط گاز درجهت حفظ پایداری جریان گاز طبیعی و پیشگیری از حوادث و اتفاقات غیرمترقبه در استان، اظهار داشت: این شرکت در مهرماه ۱۴۰۰، بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط را نشت یابی کرده است.

وی با بیان به این موضوع که نشت یابی صورت گرفته در مهرماه امسال در ۹ شهر آستانه اشرفیه، تالش، تولم‌شهر، رانکوه، رشت، رودبار، رودسر، ضیابر و لوشان صورت گرفته است گفت: این میزان معادل ۱۲ درصد از مجموع خطوط گاز در استان می باشد.

اکبر در ادامه با اشاره به اینکه این شرکت به صورت آنلاین و براساس برنامه تعیین شده اقدام به بازرسی خطوط گاز می کند، اظهار داشت: در مهرماه امسال علاوه بر نشت یابی گسترده از شبکه های گاز، با استفاده از فناوری و سیستم های جدید بیش از ۷۶ هزار انشعاب و ۸۹ ایستگاه گاز نشت یابی شده اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه با اشاره به گسترش روزافزون طول شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان، بر کنترل و بازرسی نظام مند، مستمر و دقیق تر تاسیسات و خطوط گاز تاکید کرد.

  • منبع خبر : شرکت گاز استان گیلان

برچسب ها

طرح های بزرگ سازمان بیمه سلامت در جهت رضایتمندی بیمه شدگان است 30 خرداد 1403
مدیر کل بیمه سلامت:

طرح های بزرگ سازمان بیمه سلامت در جهت رضایتمندی بیمه شدگان است

ره نگاران/ جلسه شورای اداری با حضور دکتر عاطف راد مدیر کل بیمه سلامت، معاونین و روسای ادارات ستادی و شهرستانی در محل مجتمع فرهنگی برگزار شد.

روند اجرایی انتخابات در سطح شهرستان طبق زمانبندی درحال انجام است  30 خرداد 1403
فرماندار رودبار:

روند اجرایی انتخابات در سطح شهرستان طبق زمانبندی درحال انجام است 

ره نگاران/ طهمورث عموپور فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان رودبار گفت: با صدور دستور آغاز رسمی فرآیند انتخابات، تمامی ساز و کار ها در مجموعه وزارت کشور و هیات های نظارت با انتخاب معتمدین هیات اجرایی فراهم شده و اقدامات مختلف در ستادها و کمیته های ذیل ستاد انتخابات کشور در سطح شهرستان رودبار درحال انجام است.

پایان نشای برنج در ۲۳۸هزار هکتار از شالیزارهای گیلان 30 خرداد 1403

پایان نشای برنج در ۲۳۸هزار هکتار از شالیزارهای گیلان

ره نگاران/ رییس سازمان جهاد کشاورزی گیلان اعلام کرد: امسال ۸۴ درصد از شالیزار‌های استان مکانیزه کشت شده است.

قوانین ارسال دیدگاه

  • ره نگاران، دیدگاه های ارسال شده توسط شما را پس از تایید توسط تیم مدیریت، منتشر خواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که به زبان لاتین یا غیر مرتبط باشد را منتشر نخواهد کرد.