جمعه, ۱۸ آذر , ۱۴۰۱ Friday, 9 December , 2022
پ
  • 12 آبان 1400 - 0:09

بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط گاز در گیلان نشت یابی شد

بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط گاز در گیلان نشت یابی شد
بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط گاز در گیلان نشت یابی شد

ره نگار/ شرکت گاز استان گیلان توانسته است در مهرماه امسال بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط گاز در استان را مورد بازرسی و نشت یابی قرار دهد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اهمیت موضوع بازرسی و نگهداری خطوط گاز درجهت […]

ره نگار/ شرکت گاز استان گیلان توانسته است در مهرماه امسال بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط گاز در استان را مورد بازرسی و نشت یابی قرار دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اهمیت موضوع بازرسی و نگهداری خطوط گاز درجهت حفظ پایداری جریان گاز طبیعی و پیشگیری از حوادث و اتفاقات غیرمترقبه در استان، اظهار داشت: این شرکت در مهرماه ۱۴۰۰، بیش از ۳ هزار و ۴۰۰ کیلومتر از خطوط را نشت یابی کرده است.

وی با بیان به این موضوع که نشت یابی صورت گرفته در مهرماه امسال در ۹ شهر آستانه اشرفیه، تالش، تولم‌شهر، رانکوه، رشت، رودبار، رودسر، ضیابر و لوشان صورت گرفته است گفت: این میزان معادل ۱۲ درصد از مجموع خطوط گاز در استان می باشد.

اکبر در ادامه با اشاره به اینکه این شرکت به صورت آنلاین و براساس برنامه تعیین شده اقدام به بازرسی خطوط گاز می کند، اظهار داشت: در مهرماه امسال علاوه بر نشت یابی گسترده از شبکه های گاز، با استفاده از فناوری و سیستم های جدید بیش از ۷۶ هزار انشعاب و ۸۹ ایستگاه گاز نشت یابی شده اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در خاتمه با اشاره به گسترش روزافزون طول شبکه تغذیه و توزیع گاز در استان، بر کنترل و بازرسی نظام مند، مستمر و دقیق تر تاسیسات و خطوط گاز تاکید کرد.

  • منبع خبر : شرکت گاز استان گیلان

برچسب ها

بی اعتنایی شهردار معزول رشت نسبت به تذکرات شورا 17 آذر 1401

بی اعتنایی شهردار معزول رشت نسبت به تذکرات شورا

ره نگار/ در جلسه شورای اسلامی شهر رشت نسبت به بی اعتنایی شهردار معزول رشت نسبت به نامه شورا پیرامون عدم جابجایی نیرو تا پیش از اعلام رای نهایی انتقاد و به وحدت ما بین اعضای شورا با هدف رفع مشکلات شهر تاکید شد.

شورا بر سر منافع مردم معامله گر نیست/ تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام رشت 17 آذر 1401
رئیس شورای شهر رشت در مراسم معارفه سرپرست شهرداری:

شورا بر سر منافع مردم معامله گر نیست/ تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام رشت

ره نگار/ رئیس شورای شهر رشت در مراسم معارفه سرپرست شهرداری رشت با تاکید بر اینکه شورا بر سر منافع مردم با هیچ کسی تعارف ندارد و معامله گر نیست گفت: پروژه‌های نیمه تمام باید هر چه سریعتر تعیین تکلیف شوند و یقینا با تعامل و وحدت رویه کارها به نحو احسن پیش می روند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان تقدیر شد 16 آذر 1401
در همایش مدیران روابط عمومی صنعت برق کشور؛

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان تقدیر شد

ره نگار/ مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان در همایش مدیران روابط عمومی صنعت برق کشور تقدیر شد.

قوانین ارسال دیدگاه

  • ره نگاران، دیدگاه های ارسال شده توسط شما را پس از تایید توسط تیم مدیریت، منتشر خواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
  • ره نگاران، پیام هایی که به زبان لاتین یا غیر مرتبط باشد را منتشر نخواهد کرد.