بیانیه اداره کل بیمه سلامت گیلان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس
بیانیه اداره کل بیمه سلامت گیلان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

ره نگار/ به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اداره کل بیمه سلامت گیلان با انتشار بیانیه‌ای یاد و خاطره رشادت‌هاو جان‌بازی‌های رزمندگان را در هشت سال دفاع مقدس گرامی داشت. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن بیانیه اداره کل بیمه سلامت استان گیلان آمده است:سی و یکم شهریور ماه هر سال یادآور […]

ره نگار/ به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس اداره کل بیمه سلامت گیلان با انتشار بیانیه‌ای یاد و خاطره رشادت‌هاو جان‌بازی‌های رزمندگان را در هشت سال دفاع مقدس گرامی داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در متن بیانیه اداره کل بیمه سلامت استان گیلان آمده است:سی و یکم شهریور ماه هر سال یادآور طلیعه یکی از تابناک‌ترین و افتخار آمیزترین مقاطع تاریخی در حیات ملت ایران است حماسه عظیم و ماندگار دوران دفاع مقدس در حقیقت اوج شکوفایی، بالندگی، ایثار، وحدت و همدلی ملتی غیور و جلوه ای عظیم از نصرت الهی و همبستگی رزمندگان اسلام در حراست از مرز و بوم ایران اسلامی و به ثمر رساندن وعده الهی است.

روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامی مان، سربلندی و رشادت ملتی را شهادت می‌دهد که سرافرازانه در مقابل دنیای کفر و استکبار مقاوم‌تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله افتخار، بیرق آزادگی و ثمره مقاومت را به اهتزاز در آورده است.شهیدان، جانبازان، رزمندگان و ایثارگرانی که به تأسی از حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام در راه خدا برای اعتلای پرچم اسلام خون خود را تقدیم اسلام ناب محمدی نمودند.

اداره کل بیمه سلامت گیلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام شهیدان و شهدای هشت سال دفاع مقدس، فرا رسیدن این هفته را به ملت عظیم الشان ایران اسلامی به ویژه رهبر معظم انقلاب، جانبازان، آزادگان، خانواده‌های معزز شهدا و رزمندگان تبریک و تهنیت عرض می‌کند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران