بهره مندی از ظرفیت نخبگان و افراد توانمند در حوزه های مختلف یک ضرورت است / دلسردی و ایجاد یاس در مردم از اهداف دشمنان نظام است
بهره مندی از ظرفیت نخبگان و افراد توانمند در حوزه های مختلف یک ضرورت است / دلسردی و ایجاد یاس در مردم از اهداف دشمنان نظام است

ره نگار/ ولی داداشی رییس شورای ستاد انتخاباتی مردمی آیت ا… رییسی در گیلان گفت: دلسردی و ایجاد یاس از اهداف دشمنان نظام است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ رییس شورای ستاد انتخاباتی مردمی “سمر” در گیلان طی نشست با خبرنگاران استان با بیان اینکه انتخابات برای مردم و نظام جمهوری اسلامی اهمیت ویژه […]

ره نگار/ ولی داداشی رییس شورای ستاد انتخاباتی مردمی آیت ا… رییسی در گیلان گفت: دلسردی و ایجاد یاس از اهداف دشمنان نظام است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ رییس شورای ستاد انتخاباتی مردمی “سمر” در گیلان طی نشست با خبرنگاران استان با بیان اینکه انتخابات برای مردم و نظام جمهوری اسلامی اهمیت ویژه ای دارد گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران دو شاخصه مهم “جمهوریت” و “اسلامیت” دارد که در ابتدای اصل اول قانون اساسی مطرح شده است.
ولی داداشی افزود: بسیاری از ارکان حاکمیت مانند مجلس، شوراها و ریاست جمهوری به واسطه ملت انتخاب می شوند که در قانون اساسی مردم نقش بنیادی دارند.
وی ادامه داد: دشمنان زیر سوال بردن شاخصه اصلی نظام ما را نظاره گرفتند و از طرق مختلف و عواملی مانند رسانه ها بدنبال دلسردی و مایوس کردن مردم هستند تا از حضور در پای صندوق ها باز دارند.
رییس شورای ستاد انتخاباتی مردمی آیت ا… رییسی در استان با تاکید بر اینکه مشارکت حداکثری و تصمیم گیری مردم در انتخاب صحیح برای کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار است اظهار داشت: رسانه ها در این راستا نقش برجسته و ارزنده ای دارند چرا که رسانه صدای ملت و زبان گویای مشکلات ملت است.
داداشی با اشاره به اینکه اخلاق مداری و اخلاق محوری شاخصه اصلی ستاد آیت ا… رییسی است تصریح کرد: آیت ا… رییسی در جریان برگزاری این مناظرات با وجود این هجمه از شیطنت ها با پایبندی به اصل اخلاق سیاسی و رعایت موازین و منشور اخلاقی در این مسیر گام برداشت و آن یکی از خصوصیات بارز ایشان محسوب می شود.
ولی داداشی نماینده سابق مردم شهرستان آستارا در مجلس شورای اسلامی همچنین به اهمیت آمایش سرزمینی اشاره کرد و افزود: مبحث آمایش سرزمین، تشخیص و استفاده صحیح از ظرفیت های کشور مهمترین رکن توسعه و رشد هر کشور و هر جامعه است.
وی در ادامه سخنان خود ضمن انتقاد به نحوه ورود دولت گذشته به مذاکرات ۱+۵ و بی نتیجه ماندن و نافرجامی آن گفت: لیبرال بودن و نگاه لیبرالیسمی تا رسیدن به مرز ورشکستگی را بدنبال داشته است؛ بر این اساس دولتی باید سر کار باشد که در تمامی حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و …. نقش منجی را ایفا و یک نقشه مهندسی برای اداره کشور تدوین نماید.
رییس شورای ستاد آیت ا… رییسی در گیلان خاطر نشان کرد: ملاک ریاست جمهوری داشتن مدرک دکترا در همه حوزه ها و یا اقتصاد دان بودن نیست بلکه در حوزه های مختلف باید از افراد توانمند و نخبه و دارای تخصص ویژه بهره برد و از نگاه تنگ نظرانه پرهیز کرد.

  • نویسنده : فاطمه لطیفی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران