بهره برداری از فاز تکمیلی پارک گیلانه تا دو ماه آینده
بهره برداری از فاز تکمیلی پارک گیلانه تا دو ماه آینده

ره نگار/ سرپرست شهردار رشت امروز یکشنبه ۲ آبان ماه ۱۴۰۰ با حضور در پارک گیلانه، از روند اجرای فاز تکمیلی این پروژه بازدید و ضمن ارزیابی پیشرفت فیزیکی این پروژه، بر تسریع در تکمیل و بهره برداری آن تا دو ماه آینده تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ علی بهارمست با […]

ره نگار/ سرپرست شهردار رشت امروز یکشنبه ۲ آبان ماه ۱۴۰۰ با حضور در پارک گیلانه، از روند اجرای فاز تکمیلی این پروژه بازدید و ضمن ارزیابی پیشرفت فیزیکی این پروژه، بر تسریع در تکمیل و بهره برداری آن تا دو ماه آینده تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ علی بهارمست با بیان اینکه این پروژه به منظور افزایش سرانه فضای سبز با اعتباری بیش از ۲۴ میلیارد ریال توسط منطقه یک شهرداری رشت در حال اجرا می باشد، اظهار کرد: این پارک به مساحت ۴۸۴۸ متر مربع، ۲۴۳۵ متر مربع فضای سبز، ۱۶۹۶ متر مربع کفپوش، ۷۵۰ متر طول جدول گذاری و ۶۶۵ متر مربع آسفالت در نبش پل توحید به مرحله اجرا درآمده است.

سرپرست شهرداری رشت، پیست دوچرخه سواری، مسیر پیاده روی، اسکیت و تجهیزات ست ورزشی را از جمله امکانات این پارک عنوان نمود و اذعان داشت: این پروژه میبایست با تلاش بی وقفه و بدون توقف و تعلل در روند اجرا، در کوتاهترین زمان، تا دو ماه آینده افتتاح و به بهره برداری برسد.

گفتنی است در پایان علی بهارمست با اشاره به افتتاح این پارک در دو ماه آینده بر تکمیل پروژه آب خام، تامین چراغهای روشنایی و کاشت گل و گیاه در فضای پارک گیلانه جهت بهره برداری هر چه سریعتر این پارک تاکید کرد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری رشت