بهره مندی بیش از هزار نفر از خدمات جمعیت هلال احمر گیلان در چهارمین طرح کشوری نذر آب
بهره مندی بیش از هزار نفر از خدمات جمعیت هلال احمر گیلان در چهارمین طرح کشوری نذر آب

ره نگار/ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: در اجرای این طرح ملی داوطلبانه و بشردوستانه از توان استان گیلان به عنوان استان معین و استان اردبیل نیز به عنوان استان پشتیبان در شهرستان فهرج استان کرمان استفاده شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در […]

ره نگار/ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: در اجرای این طرح ملی داوطلبانه و بشردوستانه از توان استان گیلان به عنوان استان معین و استان اردبیل نیز به عنوان استان پشتیبان در شهرستان فهرج استان کرمان استفاده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در اجرای طرح ملی نذر آب ۴ که از ابتدای شهریور ماه برگزار شد گفت: چهارمین مرحله اجرای طرح کشوری نذر آب توسط جمعیت هلال احمر گیلان در شهرستان فهرج استان کرمان که از تنش آبی برخوردار است، برگزار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان اظهار داشت: در اجرای این طرح ملی داوطلبانه و بشردوستانه از توان استان گیلان به عنوان استان معین و استان اردبیل نیز به عنوان استان پشتیبان در شهرستان فهرج استان کرمان استفاده شد.

غلامی در خصوص خدمات و توزیع اقلام از سوی هلال احمر استان گیلان در فهرج کرمان افزود: ۵۲۰ بسته‌معیشتی، ۲۳۰ بسته بهداشتی، ۵۰ تخته پتو، ۲۰۰ توپ لباس، ۳ کمک جهیزیه عروس، ۲۰۰۰ باکس آب معدنی، ۱۱ عدد ویلچر، ۷ عدد منبع آب همچنین ویزیت رایگان حدود ۷۰۰ نفر توسط پزشکان، بازدید کارشناسان بهداشت محیط و بازدید از خانواده های شهدا به ارزش هفتصد و سی میلیون تومان در این طرح استفاده شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن اشاره به افراد بهره مند شده از این طرح، اظهار داشت: افزون بر هزار نفر از خدمات جمعیت هلال احمر گیلان در طرح کشوری نذر آب ۴ در شهرستان فهرج کرمان برخوردار شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به اجرای طرح نذر آب در سال‌های گذشته افزود: در سه سال اجرای این طرح اقداماتی نظیر ارسال تانکر آب، توزیع آب معدنی، توزیع اقلام دارویی و بهداشتی و توزیع بسته‌های معیشتی در این مناطق صورت گرفته است.

  • منبع خبر : روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان