بهبود امنیت و تسهیل کسب و کارها با بهره ‌مندی از ظرفیت اداره پست
بهبود امنیت و تسهیل کسب و کارها با بهره ‌مندی از ظرفیت اداره پست
ره نگار/مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در دیدار با مدیر کل پست استان گفت: حذف تردد زاید و افزایش منافع اصناف ماحصل توافق پست و صمت خواهد بود.

ره نگار/مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در دیدار با مدیر کل پست استان گفت: حذف تردد زاید و افزایش منافع اصناف ماحصل توافق پست و صمت خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان؛ تیمور پورحیدری در این دیدار گفت: بهبود و امنیت کسب و کارها با بهره‌بندی از ظرفیت اداره پست میسر خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: برقراری ارتباط موثر و بهره‌گیری از توانمندی پست می‌تواند باعث امنیت، سهولت خدمات و رفاه مردم به شکل گسترده شود.

پورحیدری ضمن دعوت از برندهای مهم استان و کسب و کارهای اینترنتی برای استفاده از این توان تصریح کرد: استفاده برندهای شاخص و مشاغل خانگی و اینترنتی از توان لجستیکی پست؛ به ایجاد تحول در حوزه کسب و کارها و رونق آن کمک می نماید.

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت گیلان تاکید کرد: یکی از دغدغه‌ها مردم و همچنین مشاغل مختلف امنیت و کیفیت ارسال مرسولات در کمترین زمان ممکن می‌باشد که و فعالیت مطلوب اداره کل پست در این زمینه همواره مناسب و مسبوق به سابقه است.

همچنین در این دیدار محمد حسین هوشنگی _مدیر کل پست استان گیلان نیز گفت: امکان ارائه اطلاعات صحیح مکانی و پستی واحدهای اقتصادی از سوی اداره کل پست به صحت جهت برقراری ارتباط موثر و به موقع با واحدها اعم از اطلاع رسانی، پایش وضعیت واحد، ابلاغ تعهدات و… با استفاده از ظرفیت سخت افزاری و نرم‌افزاری پست استان فراهم شده است.

وی با تشریح سایر امکانات و تجهیزات خدمات لجستیکی پست استان اظهار داشت: اصلاح و به روز رسانی داده‌های قبلی و سوابق موجود در سامانه‌ها و بایگانی فیزیکی بخش صنعت، معدن و تجارت از طریق برقراری لینک با سامانه اطلاعات مکانی پست نیز برای بهره‌مندی از فضای ایجاد شده و تحول در کسب و کارها مهیاست.

محمدحسین هوشنگی با بیان ویژگی‌های انجام مراسلات از طریق پست و محاسن آن گفت: ساماندهی و نظارت پذیر نمودن مشاغل و اصناف مرتبط با توزیع و ارسال انواع بار با هماهنگی و استقرار نرم‌افزاری پست استان در فعالیت‌های اقتصادی مزبور به منظور پیشگیری از پدیده قاچاق و ارتقای مشاغل یاد شده قطعاً به کسب و کار اصناف رونق خواهد داد.

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان