بهار ۱۴۰۰، بهره‌برداری از هشت کیلومتر پایانی آزاد راه رشت- قزوین
بهار ۱۴۰۰، بهره‌برداری از هشت کیلومتر پایانی آزاد راه رشت- قزوین

ره نگار/ دکتر نوبخت گفت: بهار ۱۴۰۰، هشت کیلومتر پایانی آزاد راه رشت- قزوین به بهره برداری می رسد. یه گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از قطعات در حال ساخت آزاد راه رشت- قزوین در استان گیلان، گفت: به […]

ره نگار/ دکتر نوبخت گفت: بهار ۱۴۰۰، هشت کیلومتر پایانی آزاد راه رشت- قزوین به بهره برداری می رسد.

یه گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور در بازدید از قطعات در حال ساخت آزاد راه رشت- قزوین در استان گیلان، گفت: به شکر خدا در فاصله دو بازدید قبلی و فعلی زحمات زیادی که عزیزان کشیدند نتیجه بخش بوده و گزارش دست اندرکاران این طرح حاکی از این است که انشاالله می‌توانیم برای بهار ۱۴۰۰، شاهد بهره برداری از این طرح مهم و ملی باشیم.

مردم گیلان راضی نیستند مهمانان آن‌ها ساعت‌ها به دلیل هشت کیلومتر باقیمانده از آزاد راه منجیل-رودبار در ترافیک باشند و حتی به من گزارش شده در ایامی این مسیر ۳۰ تا ۴۰ کیلومتر ترافیک داشته است. خوشبختانه این کار با سرعت و دقت در حال انجام است.

این طرح جزو پروژه های اقتصاد مقاومتی است. چون اولویت ملی طرح تایید شده است با وجود محدودیت‌های اعتباری، دولت برای پشتیبانی مالی آن مشکلی نخواهد داشت. امیدوارم با عزم و اراده‌ای که وجود دارد مردم عزیز هر چه زودتر از کارکرد مهم و تاثیرگذار این پروژه بهره‌مند شوند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران