بنیاد مسکن از نهادهای کارآمد نظام است / با ورود به روستاها خدمات بنیاد مسکن کاملا مشهود است
بنیاد مسکن از نهادهای کارآمد نظام است / با ورود به روستاها خدمات بنیاد مسکن کاملا مشهود است

ره نگار/ دکتر مهرداد گودرزوند چگینی نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل بنیاد مسکن با مهندس اکبرزاده، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان دیدار کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در ابتدا مهندس اکبرزاده، گزارش مبسوطی از عملکرد و برنامه های محوری بنیاد مسکن استان […]

ره نگار/ دکتر مهرداد گودرزوند چگینی نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل بنیاد مسکن با مهندس اکبرزاده، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان دیدار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در ابتدا مهندس اکبرزاده، گزارش مبسوطی از عملکرد و برنامه های محوری بنیاد مسکن استان در محرومیت زدایی، عمران و آبادانی روستا و ارائه سایر خدمات به مردم شریف استان و شهرستان ارائه داد.

محمد اکبرزاده با بیان انعقاد تفاهم نامه ساخت ۳۰۰۰ واحد مسکونی ویژه محرومین در گیلان و تخصیص سهمیه ۴۴ واحد برای شهرستان گفت: متقاضیان به بانک های عامل جهت دریافت ۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه معرفی شدند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان افزود: از ۱۲۹ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان ۵۱ روستا از اجرای طرح هادی برخوردار هستند و این طرح ها برای توسعه این روستاها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند و پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برکات طرح هادی را در روستاهای کشور شاهد هستیم.

دکتر گودرزوند چگینی نماینده مردم شهرستان رودبار همچنین در این دیدار بنیاد مسکن را از نهادهای کارآمد نظام توصیف کرد و گفت: بنیاد مسکن بواسطه دارا بودن دو ویژگی مهم یعنی نهاد انقلابی و مردمی بودن، انگیزه و کارآمدی بیشتری برای خدمت به مردم بویژه روستائیان عزیز دارد.

 نماینده مردم رودبار همچنین ابراز داشت: امروز خدمات بنیاد مسکن اعم از واحدهای مسکونی روستایی مقاوم سازی شده و اجرای طرح هادی که جدول کشی و آسفالت و پیاده رو سازی در روستاها را شامل میشود، با ورود به هر روستایی مشهود است.

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن استان گیلان