برگ زرینی در کارنامه افتخارات صنعت استان گیلان 
 برگ زرینی در کارنامه افتخارات صنعت استان گیلان 
ره نگار/ مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت سیمان خزر در سی و چهارمین دوره جشنواره امتنان ( وزارت کار و رفاه اجتماعی) بعنوان "نخبه تولید سال" انتخاب شد. 

ره نگار/ مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت سیمان خزر در سی و چهارمین دوره جشنواره امتنان ( وزارت کار و رفاه اجتماعی) بعنوان “نخبه تولید سال” انتخاب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ همزمان با فرارسیدن روز کار و کارگر در سی و چهارمین دوره جشنواره امتنان (وزارت کار و رفاه اجتماعی) لوح و تندیس واحد تولیدی برتر توسط رییس جمهور به شرکت سیمان خزر اهدا شد.

در بخشی از این مراسم که به منظور تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید در سالن مرکز همایش های شرکت مادر تخصصی (مپنا) برگزار شد، به پاس قدردانی از تعهد و تلاش بی وقفه مدیریت و کارکنان شرکت سیمان خزر و در راستای توسعه، رشد و تعالی تولید؛ دکتر اسحق جمال امیدی مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیره این شرکت لوح تندیس واحد برتر در سطح ملی را دریافت کرد.

گفتنی است، سی و چهارمین دوره جشنواره ملی امتنان (وزارت کار و رفاه اجتماعی) روز جمعه ۸ اردیبهشت ماه در محل هتل استقلال با نشست تخصصی معاون وزیر کار آغاز گردید و در ادامه برگزیدگان در حسینیه امام خمینی (ره) با حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) دیدار کردند و از منویات و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب بهره مند شدند.

همچنین طی مراسمی دیگر، نخبگان و برگزیدگان تولید، طی نشستی با حضور در وزارت کار با صولت مرتصوی وزیر کار و رفاه اجتماعی و میرهاشم موسوی رییس سازمان تامین اجتماعی در خصوص مسائل جامعه کار و تولیدکنندگان به گفتگو پرداختند.

اسحق جمال امیدی مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان خزر در این همایش ضمن ابراز خشنودی از کسب این موفقیت، آن را حاصل عشق خدمت به ایران اسلامی و تولید، تفکر، تحمل و کار گروهی تمامی همکاران مجموعه سیمان خزر در سایه همدلی، جدیت در کار و نظم و انضباط فردی و سازمانی عنوان کرد و ادامه نهضت رشد تولید، سلامت حرفه‌ای و خدمت رسانی در عرصه سازندگی را سرآمد امورات این واحد تولیدی اخلاق مدار برشمرد.
شایان ذکر است، برگزار کنندگان جشنواره ملی امتنان، شرکت سیمان خزر  را به جهت برداشتن گام‌های موثر در کلیه سطوح  از جمله اقدامات در زمینه های فناورانه در خطوط تولید و تحویل محصولات با کیفیت بالا، راهبردی، مسئولیت های اجتماعی، انجام و مشارکت در مسائل فرهنگی، آموزش سازمانی و منابع انسانی، محیط زیست و سایر ارکان تولیدی و ستادی شایسته‌ دریافت لوح و تندیس واحد نمونه در عالی ترین سطح ملی دانستند و در این مراسم، مدیر عامل شرکت به بعنوان “نخبه تولید سال” از دستان ریاست جمهوری لوح و تندیس دریافت نمود.

  • منبع خبر : پایگاه خبری ره نگاران