برگزیدگان مسابقه ادبی «دل نوشته ای به سردار دلها» معرفی شدند
برگزیدگان مسابقه ادبی «دل نوشته ای به سردار دلها» معرفی شدند

ره نگار/ مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان، از معرفی برگزیدگان مسابقه ادبی «دل نوشته ای به سردار دلها» خبر داد و گفت: از مجموع ۵۵ اثر رسیده به دبیرخانه مسابقه، پنج اثر به عنوان برگزیده انتخاب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ اسفندیار ضیایی در جمع خبرنگاران، از معرفی برگزیدگان مسابقه ادبی «دل نوشته ای به سردار […]

ره نگار/ مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان، از معرفی برگزیدگان مسابقه ادبی «دل نوشته ای به سردار دلها» خبر داد و گفت: از مجموع ۵۵ اثر رسیده به دبیرخانه مسابقه، پنج اثر به عنوان برگزیده انتخاب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ اسفندیار ضیایی در جمع خبرنگاران، از معرفی برگزیدگان مسابقه ادبی «دل نوشته ای به سردار دلها» خبر داد و اظهار کرد: فراخوان مسابقه مذکور همزمان با هفته بسیج و به همت پایگاه مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان منتشر ‌شد.

وی پاسداشت رشادت‌ها و تکریم شخصیت والای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ارایه تصویری روشن از ویژگی‌های شخصیتی سردار دلها در قالب دل‌نوشته‌های همکاران و اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون را از اهداف انتشار ‌این فراخوان دانست.

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان، با تاکید بر لزوم تبیین ویژگی‌های شخصیتی شهید سلیمانی و پیوند ناگسستنی این شخصیت ماندگار ایران اسلامی با ولایت، خاطرنشان کرد: برگزیدگان مسابقه ادبی «دل‌نوشته‌ای به سردار دلها» همزمان با دهه «بصیرت و میثاق با ولایت» معرفی شدند.

اسفندیار ضیایی، گروه داوری این مسابقه را متشکل از سید ‌جلیل میرعظیمی، مسئول پایگاه مقاومت و حمیرا خدابنده، کارشناس مسئول آفرینش‌های ادبی کانون پرورش فکری استان دانست و گفت: داوران از مجموع ۵۵ اثر ارسالی به دبیرخانه مسابقه، «نگار غلام‌دوست» از مرکز فرهنگی هنری کانون رضوانشهر، «افسانه پیشقدم»، عضو کانون پرورش فکری اسالم و «آی‌سودا عاشوری» از مرکز شماره دو کانون بندرانزلی را شایسته عنوان برگزیده معرفی کردند.

وی با بیان اینکه «سیده فاطمه عزیزی» از کانون پرورش فکری شهرستان صومعه‌سرا و «زهرا رنجبر» از مرکز فرهنگی هنری لاهیجان نیز در جمع برگزیدگان این رویداد هنری از منظر داوران قرار ‌گرفتند، یادآور شد: از برگزیدگان مسابقه ادبی «دل‌نوشته‌ای به سردار دلها» با هدیه و لوح سپاس پایگاه مقاومت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان قدردانی می‌شود.