برگزاری کارگاه‌های آموزشی نقش مهمی در عملکرد بهتر فعالان عرصه کشاورزی دارد
برگزاری کارگاه‌های آموزشی نقش مهمی در عملکرد بهتر فعالان عرصه کشاورزی دارد

ره نگار/ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رودبار از برگزاری کارگاه آموزشی- ترویجی پیشگیری از بیماری‌های مشترک انسان و دام با همکاری شبکه دامپزشکی در سومین روز از نکوداشت هفته پدافند غیر عامل در شهرستان رودبار خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سروش ابراهیمی در حاشیه این کارگاه اظهار داشت: کارگاه آموزشی ترویجی […]

ره نگار/ مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رودبار از برگزاری کارگاه آموزشی- ترویجی پیشگیری از بیماری‌های مشترک انسان و دام با همکاری شبکه دامپزشکی در سومین روز از نکوداشت هفته پدافند غیر عامل در شهرستان رودبار خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سروش ابراهیمی در حاشیه این کارگاه اظهار داشت: کارگاه آموزشی ترویجی بیماری های مشترک انسان و دام در شهرستان رودبار با حضور ۱۸ نفر از پرورش دهندگان دام و طیور در شهرستان رودبار برگزار شد.
مدیر جهاد کشاورزی رودبار با اشاره به برگزاری این کارگاه آموزشی در مرکز جهاد کشاورزی رستم آباد تصریح کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی نقش مهمی در عملکرد بهتر فعالان عرصه کشاورزی خواهد داشت.
وی افزود: در این کارگاه آموزشی بیماری‌های شایع مشترک بین انسان و دام، علایم بیماری‌زا، راه‌های انتقال، کنترل، نحوه پیشگیری از بیماری‌ها و همچنین دامهای بیمار مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رودبار خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی، آشنایی دامداران و تولیدکنندگان با انواع بیماری های خطر آفرینِ مشترک بین انسان و دام و جلوگیری از شیوع گستره این بیماری‌ها بوده است.

  • منبع خبر : روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی گیلان