برگزاری کارزارها با مشارکت حداکثری سایر دستگاه‌ها ضرورت دارد
برگزاری کارزارها با مشارکت حداکثری سایر دستگاه‌ها ضرورت دارد

ره نگار/  ششمین نشست اعضای کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ صبح روز سی بهمن ماه ششمین نشست اعضای کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با حضور دکتر حسین نحوی نژاد ریاست این کمیته و مدیرکل […]

ره نگار/  ششمین نشست اعضای کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ صبح روز سی بهمن ماه ششمین نشست اعضای کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با حضور دکتر حسین نحوی نژاد ریاست این کمیته و مدیرکل بهزیستی گیلان، معاون امور پیشگیری آریا طوفانی و نمایندگان عضو این کمیته در سالن خزائلی بهزیستی گیلان برگزار شد.

در این نشست دکتر حسین نحوی نژاد مدیرکل بهزیستی گیلان ضمن تبریک ولادت امیرالمومنین (ع) و ایام مبارک رجب و تشکر از اعضای حاضر در جلسه بر اهمیت همکاری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشارکت در فعالیت ها به خصوص استفاده از ظرفیت اردوهای بسیجی تاکید نمود.

وی در ادامه به اهمیت برگزاری کارزار ها با مشارکت حداکثری سایر دستگاه‌ها تاکید و به حمایت از جامعه هدف بنیاد شهید که حق بزرگ این خانواده ها بر گردن تک‌تک اعضای این جامعه می باشد تاکید ورزید.

در همین راستا با توجه به نزدیکی به ایام نوروز با در نظر گرفتن شرایط کرونا مقرر گردید از ظرفیت حداکثری تمامی دستگاه‌ها به خصوص نیروی انتظامی استفاده گردد.

  • منبع خبر : روابط عمومی بهزیستی گیلان