برگزاری پویش جشن عاطفه‌ها به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) در گیلان
برگزاری پویش جشن عاطفه‌ها به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) در گیلان
ره نگار/ رویداد ملی «جشن عاطفه‌ها» به منظور تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان محروم در گیلان آغاز شد.

ره نگار/ رویداد ملی «جشن عاطفه‌ها» به منظور تأمین نیازهای تحصیلی دانش آموزان محروم در گیلان آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان با بیان این خبر، گفت: رویداد ملی «جشن عاطفه‌ها» به منظور تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت از قبیل کیف، کفش، پوشاک و لوازم التحریر برگزار می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان با بیان اهداف برگزاری این پویش، گفت: ترویج فرهنگ و سنت حسنه نیکوکاری و احسان در راستای کمک به تحصیل علم آموزی نوجوانان و جوانان و تأمین بخشی از نیازهای دانش آموزان در آستانه ورود به سال تحصیلی جدید از اهداف این رویداد می باشد.

وی با اشاره به اینکه در استان گیلان حدود ۲۰ هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد هستند، گفت: امید است با بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف استانی از جمله مؤسسات خیریه، مراکز نیکوکاری و همچنین تعامل و هم‌افزایی با مراکز دولتی، علمی و دانشگاهی، اقتصادی، تجاری، اصناف، بازاریان و بانک ها شاهد برگزاری هرچه باشکوه‌تر رویداد ملی جشن عاطفه‌ها جهت تأمین نیازهای تحصیلی این عزیزان باشیم.

اهرابی، ادامه داد: مردم خیّر و نیکوکار استان گیلان در سال گذشته حدود ۱۵ میلیارد تومان در جشن عاطفه ها کمک کردند، که برنامه ریزی شده است امسال این مبلغ با مشارکت این عزیزان به ۲۰ میلیارد تومان افزایش یابد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، درخصوص روش های مشارکت مردم نوعدوست و خیّرین در این رویداد ملّی عنوان کرد: ضمن اینکه پایگاه های نمادین در میادین اصلی شهر برای جمع آوری کمک های هم استانی های خیّر و نیکوکار ایجاد می گردد، اما امکان مشارکت مردم بصورت غیر حضوری و الکترونیکی فراهم گردیده است.

وی، در ادامه از آمادگی دفاتر ۳۱ گانه کمیته امداد کمیته امداد امام(ره) و ۲۵۰ مرکز نیکوکاری در استان برای دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی مردم خبر داد و تصریح کرد: مردم نیکوکار و خیّرین عزیز می‌توانند از طریق شماره‌گیری کد #۰۱۳*۸۸۷۷* و یا واریز کمک‌های نقدی خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۵۷۶۷۸ و یا شماره حساب ۰۱۰۹۳۵۲۱۷۶۰۰۴ نزد بانک ملّی در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

اهرابی در پایان ابراز امیدواری کرد که با تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته و الطاف کریمانه مردم نوع دوست استان گیلان، بتوانیم فرزندان نیازمندمان را در آغازین روزهای سال تحصیلی با گل لبخند رضایت راهی مدارس نماییم.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران