برگزاری فراخوان مهرواره «روشنای آینده» در گیلان
برگزاری فراخوان مهرواره «روشنای آینده» در گیلان

ره نگار/ مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان فراخوان مهرواره فرهنگی، هنری و ادبی «روشنای آینده» را در آستانه روز جهانی معلولان منتشر ‌کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ اسفندیار ضیایی، از انتشار فراخوان مهرواره «روشنای آینده» در گیلان خبر داد و اظهار کرد: «روشنای […]

ره نگار/ مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان فراخوان مهرواره فرهنگی، هنری و ادبی «روشنای آینده» را در آستانه روز جهانی معلولان منتشر ‌کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ اسفندیار ضیایی، از انتشار فراخوان مهرواره «روشنای آینده» در گیلان خبر داد و اظهار کرد: «روشنای آینده» با هدف فرهنگ‌سازی و آشنایی هرچه بیشتر آینده‌سازان ایران اسلامی با توانایی‌های متفاوت همسالان، به ویژه کودکان و نوجوانان با نیازهای ویژه و حرکت در مسیر آینده‌سازی فراخوان شد.

وی افزود: این فراخوان که در قالب مهرواره طراحی و با محوریت آماده‌سازی کارت‌های تبریک همراه با دل‌نوشته منتشر شده است، نگاهی ویژه به گروه‌های سنی نونهال(۹ تا پایان ۱۱ سال)، نونگاه( ۱۲ تا ۱۴ سالگی) و نوجوان(۱۵ تا پایان ۱۷ سال) دارد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان، با بیان اینکه گروه های یادشده‌ می‌توانند تصاویر کارت‌ تبریک و دل‌نوشته‌های خود را تا ۲۰ آذرماه امسال ازطریق پیام‌رسان‌های واتس‌آپ یا گپ به شماره ۰۹۳۳۵۴۰۰۷۴۹ ارسال کنند، گفت: آثار برگزیده این مهرواره فرهنگی، هنری و ادبی با برگزاری نمایشگاه مجازی، در معرض دید علاقمندان قرار خواهد ‌گرفت.

انتهای پیام