برگزاری شورای فرهنگی بنیاد مسکن استان گیلان
برگزاری شورای فرهنگی بنیاد مسکن استان گیلان
ره نگار/ شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان برگزار شد.

ره نگار/ شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، چهارمین جلسه شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به ریاست مهندس حامد دائمی مدیرکل و رئیس شورای فرهنگی و با حضور اعضای این شورا برگزار شد.

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان در این جلسه همدلی، تعامل و هم فکری را از ویژگیهای مهم مجموعه بنیاد مسکن استان عنوان کرد و گفت: خوشبختانه این همدلی امنیت روانی را در همکاران ایجاد کرده است.

مهندس دائمی افزود: فرهنگ در نهادهای زیر نظر مقام معظم رهبری، فرهنگ همزیستی، فرهنگ خدمت، فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی را شامل می شود که بنیادمسکن انقلاب اسلامی به لحاظ مردمی بودن و ارائه خدمات متنوع و متمایز از سایر دستگاه ها با ازخودگذشتگی و ایثار در تعالی این فرهنگ گام بر میدارد.

وی  نهادینه کردن پیوست فرهنگی در اجرای طرح ها و پروژه های بنیاد را برنامه های شاخص بنیاد دانست و ابراز امیدواری کرد: با تعامل و همراهی سایر دستگاه های متولی فرهنگی شاهد گسترش و تعالی و تحقق اهداف امام راحل و برخورداری نیازمندان از این یادگار حضرت امام (ره) باشیم.

همچنین در ادامه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان با قدردانی از همکاران مجموعه که در امور فرهنگی، همکاری شایسته داشتند به برگزاری جلسه کارگروه پیوست فرهنگی در پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان گلستان و تشریح روند کار و میزبانی استان گیلان در نشست آتی اشاره کرد و گفت: امیدواریم با تهیه پیوست فرهنگی پروژه ها، خدمات شایسته تری به جامعه هدف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارائه گردد.

گفتنی است در این نشست سید ابراهیم خوشروی سقا مسئول روابط عمومی و دبیر شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به بررسی مواردی در خصوص چگونگی اجرای برنامه های فرهنگی و برنامه های آتی پرداخت و همچتین دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر، مسئول امور ایثارگران، رابط طرح سپاس و سایر اعضا به بیان مطالب و پیشنهادات پرداختند.

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن استان گیلان