برگزاری دوره های آموزشی افزایش مهارت پرسنل به صورت مجازی
برگزاری دوره های آموزشی افزایش مهارت پرسنل به صورت مجازی

ره نگار/ شرکت گاز استان گیلان در راستای افزایش سطح دانش، مهارت و بهره وری پرسنل و به تبع آن افزایش رضایتمندی مشترکین محترم، با توجه به شیوع ویروس کرونا، دوره های آموزشی خود را به صورت مجازی برگزار می کند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از روابط عمومی گاز گیلان؛ حسین […]

ره نگار/ شرکت گاز استان گیلان در راستای افزایش سطح دانش، مهارت و بهره وری پرسنل و به تبع آن افزایش رضایتمندی مشترکین محترم، با توجه به شیوع ویروس کرونا، دوره های آموزشی خود را به صورت مجازی برگزار می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران به نقل از روابط عمومی گاز گیلان؛ حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به اهمیت آموزش کارکنان در شرکت گاز عنوان کرد: مسئله آموزش به عنوان یکی از اصول مهم شرکت، موجب بالا رفتن سطح بهره وری و کارایی پرسنل و به تبع آن افزایش رضایتمندی مشترکین خواهد شد.

وی با بیان این مطلب اظهار داشت: علیرغم شیوع ویروس کرونا در سطح استان، شرکت گاز استان گیلان دوره های آموزشی خود را با فراهم نمودن بسترهای لازم از طریق مجازی و به صورت مستمر برگزار می نماید.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان افزود: در همین راستا با برنامه ریزی های بعمل آمده، در آبان ماه امسال بالغ بر ۲ هزار نفرساعت آموزش مجازی برای ۱۴۰ نفر از پرسنل رسمی، قراردادی و پیمانکاری برگزار شده است.

حسین اکبر، ایمنی گاز طبیعی در شبکه ها، مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای و همچنین مستندسازی استاندارد مدیریت انرژی را از مهم ترین موضوعات دوره های آموزشی برگزار شده در آبان ماه سال جاری عنوان کرد.

وی در خاتمه با بیان اینکه مهم ترین هدف شرکت گاز ارائه خدمات بهینه و ایمن به مشترکین گرامی و کسب رضایتمندی حداکثری ذینفعان می باشد اظهار داشت: آموزش به عنوان یک ابزار مهم، برای رسیدن به این اهداف همواره حتی در دوران شیوع ویروس کرونا مد نظر شرکت گاز می باشد.