برگزاری دوره‌های آموزشی “قوانین کار و تامین اجتماعی” و “طبقه‌بندی مشاغل”
برگزاری دوره‌های آموزشی “قوانین کار و تامین اجتماعی” و “طبقه‌بندی مشاغل”
ره نگار/ موسسه کارآفرینان شایسته فاخر طی آخرین گزارش منتشر شده از سوی موسسه کار و تامین اجتماعی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، به عنوان تنها موسسه آموزشی در استان که به صورت منظم موفق به برگزاری دوره‌های آموزشی "قوانین کار و تامین اجتماعی" و "طبقه‌بندی مشاغل" گردیده است، شناخته شد.

ره نگار/ موسسه کارآفرینان شایسته فاخر طی آخرین گزارش منتشر شده از سوی موسسه کار و تامین اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به عنوان تنها موسسه آموزشی در استان که به صورت منظم موفق به برگزاری دوره‌های آموزشی “قوانین کار و تامین اجتماعی” و “طبقه‌بندی مشاغل” گردیده است، شناخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مدیرعامل گروه دانش بنیان کاشف با اعلام این مطلب افزود: در استان گیلان ۵ موسسه آموزشی دارای مجوز برگزاری چنین دوره هایی هستند که تاکنون تنها این موسسه توانسته دوره های مذکور را به صورت منظم برگزار و برای شرکت کنندگان نیز گواهینامه معتبر از موسسه کار و تامین اجتماعی دریافت نماید.

دکتر روهام قلیچی همچنین گفت: برنامه‌ریزی لازم برای برگزاری مجدد دوره‌های مذکور و نیز سایر دوره‌های آموزشی مرتبط با موسسه کار و تامین اجتماعی و همچنین مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاطت فنی بهداشت کار، استاندارد و غیره برای نیمه دوم امسال صورت پذیرفته است.

وی تصریح کرد: در همین راستا تمامی مدیران و کارکنان واحدهای تولیدی و تجاری و همچنین کلیه اصناف استان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه برگزاری دوره‌ها و پیگیری ثبت نام از طریق سایت این مرکز به نشانی kbtg.org و یا شماره‌های تماس ۰۱۳۳۴۲۴۵ (پنج رقمی) و ۰۹۱۰۲۳۴۰۰۲۷ و ۰۹۳۶۱۶۴۸۶۴۲ اقدام نمایند.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران