برپایی پویش مطالعاتی «کتاب خوب» بر محور کتاب «سلیمانی عزیز»
برپایی پویش مطالعاتی «کتاب خوب» بر محور کتاب «سلیمانی عزیز»
ره نگاران/ پویش مطالعاتی «کتاب خوب» با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و سبک زندگی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بر مبنای کتاب «سلیمانی عزیز» در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و همچنین زنده‌نگه‌داشتن یاد و خاطره سردار دل‌ها، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، پویش مطالعاتی «کتاب خوب» با محوریت کتاب «سلیمانی عزیز» دربازه زمانی ۳۰ مردادماه لغایت ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۹ از سوی انتشارات حماسه یاران برگزار می‌شود.
کتاب «حماسه یاران» ۵۰ روز پس از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی منتشر شد و شامل خاطره‌هایی از همرزمان سردار سلیمانی درباره نوجوانی تا شهادت وی است. این کتاب به تازگی به چاپ بیست و یکم رسیده است.
علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه، پس از خرید کتاب با تخفیف ۲۰ درصدی، می‌توانند بر اساس یک کد اعتباری که روی کتاب درج شده است، در مسابقه شرکت کنند.


این طرح، دومین پویش بعد از پویش مطالعاتی  «تنها؛ زیر باران» (زندگینامه سردار شهید مهدی زین‌الدین) است که از سوی این انتشارات برگزار و اسامی برندگان آن اعلام شده است.

گفتنی است که امکان شرکت خانوادگی در این مسابقه کتابخوانی وجود دارد و افراد پس از مراجعه به سایت hamasehyaran.ir با درج کد ملی می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.
همچنین علاقه‌مندان با مراجعه به کتابفروشی‌ها یا با ارسال عدد ۵ به سامانه ۳۰۰۰۱۹۱۷۱۷، می‌توانند کتاب «سلیمانی عزیز» را دریافت کنند.
انتشارات حماسه یاران به نیت سن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، ۶۳ هدیه شامل کمک‌هزینه سفر به کربلا و مشهد و کارت هدیه در نظر گرفته است که به برگزیدگان اهدا می‌‎شود. / انتهای پیام