برپایی نمایشگاه گروهی مجموعه عکس «هشت» در رشت
برپایی نمایشگاه گروهی مجموعه عکس «هشت» در رشت

ره نگار/ نمایشگاه گروهی مجموعه عکس «هشت» با آثاری از عکاسان رشت در نگارخانه ارغوان این شهر برگزار می‌­شود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در این نمایشگاه ۸ مجموعه عکس از هشت عکاس به‌روی دیوار می‌رود. رضا (شهاب) گلچین با مجموعه عکس «ماکیان»، سامان پورخوش‌آموز با «گورستان» ، جلیله معصومی با «نقش زمین» […]

ره نگار/ نمایشگاه گروهی مجموعه عکس «هشت» با آثاری از عکاسان رشت در نگارخانه ارغوان این شهر برگزار می‌­شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در این نمایشگاه ۸ مجموعه عکس از هشت عکاس به‌روی دیوار می‌رود.

رضا (شهاب) گلچین با مجموعه عکس «ماکیان»، سامان پورخوش‌آموز با «گورستان» ، جلیله معصومی با «نقش زمین»

، محترم صدرالذاکرین با «در انتظار باران» ، عارف تفرجی‌فر با «کریتوس» ، نازی مرتاض‌خو با «جامانده‌ها» ، سید جواد میرحسینی با «از کف خیابان» و نریمان شفیعی با «کاپیتان بندر» هنرمندان حاضر در این نمایشگاه هستند.

در بیانیه نمایشگاه گروهی مجموعه عکس «هشت» آمده است: این نمایشگاه شروعی است بر اتفاقی مستمر، به‌بهانه تماشای جهان از نگاه یکدیگر.

گشایش این رویداد، روز جمعه (۵ دی ۹۹) از ساعت ۱۷ و با توجه به شرایط فعلی به‌گونه‌ای متفاوت از گذشته در نگارخانه ارغوان به‌نشانی: رشت، خیابان تختی، جنب بانک ملی، طبقه دوم، استودیو هنرگاه برگزار خواهد شد.

گفتنی است برپایی نمایشگاه گروهی مجموعه عکس «هشت» تا دهم دی ادامه خواهد داشت و ساعات بازدید از آن ۱۷ تا ۲۱ است؛ رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک برای حضور در نمایشگاه الزامی است.

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان