برقی ها اول و دوم شدند
برقی ها اول و دوم شدند
ره نگار/ در مسابقات فوتبال (گل کوچک) بسیج دستگاههای اجرایی استان گیلان گرامیداشت هفته دولت و هفته دفاع مقدس، برقی ها قهرمانی و نایب قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

ره نگار/ در مسابقات فوتبال (گل کوچک) بسیج دستگاههای اجرایی استان گیلان گرامیداشت هفته دولت و هفته دفاع مقدس، برقی ها قهرمانی و نایب قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ به نقل از خط گیلان؛ مسابقات فوتبال (گل کوچک) بسیج دستگاههای اجرایی استان گیلان گرامیداشت هفته دولت و هفته دفاع مقدس به میزبانی شرکت برق منطقه ای گیلان از روز یکشنبه ۷ شهریور ماه ۱۴۰۲ آغاز شده بود سرانجام با قهرمانی و نایب قهرمانی برقی ها (توزیع نیروی برق  و برق منطقه ای گیلان ) به کار خود پایان داد.

بنا براین گزارش؛ این مسابقات با شرکت  ۱۲ تیم از دستگاههای اجرایی گیلان برگزار شد که در دور مقدماتی، تیم ها به ۴ گروه سه تیمی تقسیم شدند.

در مرحله گروهی مسابقات، شاهد برگزاری ۱۲ مسابقه بین تیمها بودیم که با اتمام مرحله گروهی، از هر گروه ۲ تیم ( تیمهای اول و دوم هر گروه ) به مرحله دوم گروهی صعود کردند.

در مرحله حذفی نیز ۴ مسابقه برگزار شد که از ۸ تیم حاضر در این مرحله، ۴ تیم یعنی تیمهای: آموزش و پرورش، شرکت برق منطقه ای (الف)، شرکت برق منطقه ای (ب) و شرکت توزیع نیروی برق گیلان به نیمه نهایی صعود کردند.

اختتامیه مسابقات فوتبال گل کوچک بسیج دستگاههای اجرایی استان گیلان گرامیداشت هفته دولت و هفته دفاع مقدس به میزبانی شرکت برق منطقه ای گیلان در رده بندی برق منطقه ای ب با نتیجه ۹ بر صفر آموزش و پرورش را شکست داد و در جای سوم قرار گرفت.

در فینال این مسابقات دو تیم برق منطقه ای الف و شرکت توزیع نیروی برق گیلان  به مصاف هم رفتندکه در وقت قانونی با نتیجه ۱ بر۱ کار به ضربات پنالتی کشید که شرکت توزیع نیروی برق با نتیج ۳ بر ۲ در ضربات پنالتی برنده شد.

بدین ترتیب: شرکت توزیع نیروی برق گیلان مقام اول، شرکت برق منطقه ای الف مقام دوم، شرکت برق منطقه ای ب مقام سوم.

بازیکن اخلاق: محمد مشکین دوست از برق منطقه ای

آقای گل: سید رضا پورنیک از برق منطقه ای با ۱۱ گل زده

کمیته برگزاری: مقدادی (رئیس انجمن فوتبال برق منطقه ای گیلان) سهلانی نوروزی والی  

گفتنی است، در آیین اختتامیه سرپرستان تیم های شرکت کننده از تلاش های کمیته برگزاری تشکر و قدردانی کردند.