برخورد یک دستگاه خودروی سواری تیبا با درخت در محور سراوان
برخورد یک دستگاه خودروی سواری تیبا با درخت در محور سراوان

ره نگار/ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: امدادگران به محض اطلاع از رخ دادن حادثه مذکور که در محور قزوین به رشت – منطقه سراوان رخ داده بود، در محل حاضر شدند و اقدام به عملیات امدادی کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، از […]

ره نگار/ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: امدادگران به محض اطلاع از رخ دادن حادثه مذکور که در محور قزوین به رشت – منطقه سراوان رخ داده بود، در محل حاضر شدند و اقدام به عملیات امدادی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، از یک حادثه جاده ای در صبح روز جاری مورخ ۳ تیر ماه خبر داد و گفت: در ساعت ۰۵:۵۸ صبح پنجشنبه گزارش انحراف و برخورد یک دستگاه سواری نیبا با درخت به مرکز کنترل عملیات و هماهنگی جمعیت هلال احمر استان گیلان اعلام شد.

غلامی با اشاره به اعزام نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان به محل وقوع حادثه در سریع ترین زمان، افزود: امدادگران به محض اطلاع از رخ دادن حادثه مذکور که در محور قزوین به رشت – منطقه سراوان رخ داده بود، در محل حاضر شدند و اقدام به عملیات امدادی کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان، با بیان اینکه حادثه مذکور دو مصدوم داشت، یادآور شد: یکی از مصدومین به مراکز درمانی استان انتقال پیدا کرد.

سیاوش غلامی اضافه کرد: مردم برای گزارش حوادث می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن ۱۱۲ ندای امداد هلال احمر تماس بگیرند.

  • منبع خبر : روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان