برخورد قاطع پلیس با اراذل و اوباش در تالش
برخورد قاطع پلیس با اراذل و اوباش در تالش
ره نگار/ فرمانده انتظامي تالش از شناسايي، احضار و دستگيري 249 نفر از اراذل و اوباش از آغاز سال تاكنون در این شهرستان خبر داد و گفت: برقراری و ارتقاء امنیت پایدار در جامعه یکی از اهداف مهم پلیس است.

ره نگار/ فرمانده انتظامی تالش از شناسایی، احضار و دستگیری ۲۴۹ نفر از اراذل و اوباش از آغاز سال تاکنون در این شهرستان خبر داد و گفت: برقراری و ارتقاء امنیت پایدار در جامعه یکی از اهداف مهم پلیس است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سرهنگ “محمد رستمی” با بیان اینکه اخلال در نظم عمومی و ارعاب شهروندان خط قرمز مجموعه انتظامی است، اظهار داشت: پلیس قاطعانه و بدون اغماض با هرگونه تحرک سوء اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

وی در ادامه از دستگیری ۶۴ نفر از اراذل، احضار ۱۴۱ نفر از اوباش و شناسایی ۴۴ نفر از اراذل و اوباش نوظهور از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان خبر داد و بیان داشت: تعداد ۱۸ قبضه سلاح سرد و ۳ قبضه سلاح گرم از این افراد شرور کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تالش در پایان با اعلام اینکه ماموران انتظامی با حساسیتی ویژه نسبت به شناسایی و دستگیری اراذل و اوباش اقدام می‌کنند، خاطرنشان کرد: پلیس اجازه جولان دادن به اراذل و اوباش را نخواهد داد.

  • منبع خبر : پلیس گیلان