برتری پرگل بانوان ملوان مقابل تیم فارس در ورزشگاه حافظیه شیراز
برتری پرگل بانوان ملوان مقابل تیم فارس در ورزشگاه حافظیه شیراز

ره نگار/  تیم بانوان فارس در ادامه ناکامی های خود در رقابت های فوتبال برتر بانوان کشور مقابل تیم ملوان انزلی شکست سنگینی متحمل شد. این بازی که عصر جمعه در هفته هفتم گروه دوم این رقابت ها در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد، تیم میزبان با نتیجه هفت بر صفر بازی را به حریف […]

ره نگار/  تیم بانوان فارس در ادامه ناکامی های خود در رقابت های فوتبال برتر بانوان کشور مقابل تیم ملوان انزلی شکست سنگینی متحمل شد.

این بازی که عصر جمعه در هفته هفتم گروه دوم این رقابت ها در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد، تیم میزبان با نتیجه هفت بر صفر بازی را به حریف خود واگذار کرد.

برای تیم ملوان انزلی افسانه اقبال ۳ گل و  صفورا جعفری ۲ گل  به ثمر رساندند، هاجر شاه‌ملک  و پگاه نوری هم هر کدام یکبار دروازه تیم فارس را باز کردند.

تیم فارس دراین رقابت ها با وجود اینکه هفت بازی را پشت سر گذاشته است هنوز نتوانسته اند گلی را به ثمر برسانندو با این نتایجی که کسب کرده است به نظر می رسد یکی از کاندیدای سقوط باشند.

هم اینک در گروه دوم تیم  شهرداری سیرجان و وچان کردستان هر دو با ۱۶ امتیاز به ترتیب در رده اول و دوم قرار قرار دارند.

تیم فارس هم بدون امتیاز قعرنشین جدول رده بندی گروه دوم است.

شهرداری بم، سپاهان اصفهان، هیات فوتبال البرز، ذوب آهن اصفهان، همیاری آذربایجان غربی در گروه اول رقابت‌های لیگ برتر بانوان قرار دارند، همچنین تیم‌های فارس ، وچان کردستان، شهرداری سیرجان، ملوان بندرانزلی، پالایش گاز ایلام و سار گل بوشهر ، هم در گروه دوم به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

  • منبع خبر : خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران