برترین های سومین مرحله رنکینگ کمان سنتی کشور معرفی شدند
برترین های سومین مرحله رنکینگ کمان سنتی کشور معرفی شدند
ره نگار/ رئیس هیأت تیراندازی با کمان گیلان از معرفی برترین های سومین مرحله رنکینگ کمان سنتی کشور خبر داد.

ره نگار/ رئیس هیأت تیراندازی با کمان گیلان از معرفی برترین های سومین مرحله رنکینگ کمان سنتی کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ رضا گسکری نژاد اظهار داشت: سومین مرحله رنکینگ کمان سنتی کشور با حضور ۸۳ کماندار از ۱۲ استان کشور با عنوان یادواره شهدای چابکسر برگزار شد.

وی با اشاره به استقبال کم نظیر از مسابقات کمان سنتی کشور در گیلان، افزود: در این دور از رقابت‌ها که در رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار شد، کمانداران در مسافت‌های ۱۰ متر، ۱۵ متر و ۴۵ متر به رقابت پرداختند.

رئیس هیأت تیراندازی با کمان گیلان با اشاره به شرایط خوب و مطلوب میزبانی مسابقات، بیان کرد: کاظم قبادی از استان آذربایجان شرقی و مسئول کمیته کمان سنتی کشور به عنوان ناظر و نماینده فدراسیون و سر داور مسابقات خانم کیومرثی از استان گیلان و مسئول فنی و ثبت نتایج آقای مصباح از استان آذربایجان شرقی و آقای امیدی از استان گیلان در این مسابقات فعالیت داشتند.

گسکری با اشاره به نتایج سومین مرحله رنکینگ کمان سنتی کشور، اضافه کرد: در رده سنی نونهالان بانوان زهرا آتش افروز از خراسان رضوی، آیدا دولت آبادی از گیلان و زهرا سادات علویون از خراسان شمالی به ترتیب اول تا سوم شدند.

وی ادامه داد: در رده سنی نونهالان آقایان امیرعلی حسینی از آذربایجان شرقی، ساتیار علوی از خراسان رضوی و مهدی رضایی از آذربایجان شرقی به عنوان نفرات اول تا سوم شناخته شدند.

رئیس هیأت تیراندازی با کمان گیلان یادآور شد: در رده سنی نوجوانان بانوان زهرا گرجی از اصفهان فاطمه رحیمی و هانیه حیدری از آذربایجان شرقی به ترتیب جایگاه اول تا سوم را کسب کردند.

گسکری با اشاره به نتایج دیگر به دست آمده مسابقات کمان سنتی کشور، اضافه کرد: در رده سنی نوجوانان آقایان رضا صالحی از آذربایجان شرقی، موسی الرضا ترک آبادی از خراسان رضوی و آروین جعفرزاده از اردبیل موفق به کسب عنوان اول تا سوم شدند.

وی ادامه داد: در رده سنی بزرگسالان بانوان پروانه سقای علمی از آذربایجان شرقی، فرحناز ابراهیمی از فارس و مرضیه آتش افروز از خراسان رضوی و همچنین رده سنی بزرگسالان آقایان رسول سلمانی از آذربایجان شرقی، امیر بیرانوند از گیلان و میثم آقایی از اصفهان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر