برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده می شوم
برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده می شوم
ره نگار/ اختصاصی: قهرمان گیلانی شمشیربازی در آیین استقبال از ورزشکاران و مدال اوران اعزامی به بازی های آسیایی گفت: با پایان یافتن رقابتهای هانگژو باید برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده شوم.

ره نگار/ اختصاصی: قهرمان گیلانی شمشیربازی در آیین استقبال از ورزشکاران و مدال اوران اعزامی به بازی های آسیایی گفت: با پایان یافتن رقابتهای آسیایی هانگژو باید برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک آماده شوم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ محمد رهبری عضو تیم ملی شمشیربازی دارنده ۲ مدال برنز تیمی و انفرادی در بازی های آسیایی هانگژو در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت: سطح مسابقات بسیار بالا و در عین حال سخت بود که خوشبختانه توانستم در این رقابت ها ۲ مدال را در اسلحه سابر در دو بخش تیمی و انفرادی کسب کنم.

وی افزود: در دوره پیش نیز ۲ مدال را از آن خود کرده بودم که در مجموع توانستم تعداد مدال های خود را به ۴ مدال برسانم که این امتیاز در گیلان و حتی در کشور کم سابقه است.

رهبری اظهار داشت: مهمترین هدف حضورم در این رقابت‌ها افتخار آفرینی برای استانم و شاد کردن دل هموطنانم بود.

وی همچنین خاطر نشان‌کرد: با توجه به اینکه این مسابقات هر ۴ سال یک‌بار برگزار می شود، به مراتب سطح مسابقات نیز بالا می رود و هر یک مدال نقش موثری بر نتیجه جداول مدال آوری دارد که بسیار ارزشمند است.‌

وی ادامه داد: با وجود حساسیت های بالای این نوع رقابت ها بازیکنان سعی می‌کنند در بهترین شرایط و با آمادگی کامل در این رویدادها حضور پیدا کنند و بهترین نتایج را بدست آورند و بنده نیز همه تلاشم را برای کسب پیروزی و موفقیت در میادین بین المللی و جهانی خواهم کرد.

محمد رهبری قهرمان گیلانی و عضو تیم ملی شمشیربازی با اشاره به اینکه چند روز آینده یرای کسب سهمیه المپیک به مسابقات الجزایر اعزام می شود خواستار تحقق وعده ها و قول ها و حمایت مسئولین استانی شد.

  • نویسنده : فاطمه لطیفی
  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران