برای اولین بار مدیریت یک بانو بر مسند مدیریت شهرستانی در شرکت آبفا گیلان
برای اولین بار مدیریت یک بانو بر مسند مدیریت شهرستانی در شرکت آبفا گیلان

ره نگار/ ماریا نیک کار مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان خمام شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در پی برگزاری چهارمین فراخوان عمومی به منظور شایسته گزینی در انتصابات مدیران آبفای گیلان، برای اولین بار یک بانو به عنوان مدیر شهرستان انتخاب شد. ماریا نیک کار با کسب بالاترین امتیاز در مصاحبه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ در پی برگزاری چهارمین فراخوان عمومی به منظور شایسته گزینی در انتصابات مدیران آبفای گیلان، برای اولین بار یک بانو به عنوان مدیر شهرستان انتخاب شد.

ماریا نیک کار با کسب بالاترین امتیاز در مصاحبه انجام شده، طی حکمی از سوی مهندس سید محسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان، به عنوان مدیر امور آب و فاضلاب خمام منصوب شد.
بنا به این گزارش، در راستای شایسته گزینی و فرصت حضور واجدین شرایط برای اخذ پست مدیریت در آبفای گیلان، مدیران امور آبفای گیلان از طریق فراخوان عمومی با اطلاع رسانی از طریق وب سایت شرکت، انتخاب می شوند و ماریا نیک کار نیز با ثبت نام در این فراخوان و کسب بالاترین امتیاز، به عنوان مدیر امور آبفای خمام انتخاب شد.
وی دانشجوی دکترای شیمی است و رئیس اداره آبفای شهر خمام، کارشناس مسئول دفتر مدیریت مصرف آب و سرپرست امور بهره برداری آبفای رشت در آبفای گیلان و تدریس در مراکز آموزش عالی وزارت نیرو را در سوابق مدیریتی و علمی خود دارد.

  • منبع خبر : دفتر روابط عمومي و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان