کارآفرینان نخبه بخش تعاون، الگوی مناسبی برای اشتغالزایی جوانان هستند
کارآفرینان نخبه بخش تعاون، الگوی مناسبی برای اشتغالزایی جوانان هستند

ره نگار/ مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: معرفی تعاونی های برتر و کارآفرینان نخبه بخش تعاون، الگوهای مناسبی برای اشتغالزایی به جامعه و جوانان است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ علیزاده درجلسه ستاد راهبری هفته تعاون با اشاره به فرصت  پیش رو افزود: این هفته فرصت مناسبی برای تجلیل و انعکاس […]

ره نگار/ مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: معرفی تعاونی های برتر و کارآفرینان نخبه بخش تعاون، الگوهای مناسبی برای اشتغالزایی به جامعه و جوانان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ علیزاده درجلسه ستاد راهبری هفته تعاون با اشاره به فرصت  پیش رو افزود: این هفته فرصت مناسبی برای تجلیل و انعکاس خدمات موثر انجام شده توسط تعاونگران استان گیلان است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گیلان خاطر نشان کرد: در سال “تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها ” خدمات و ظرفیت های بخش تعاون را نباید نادیده گرفت و باید تلاش کنیم تا با معرفی تعاونی های برتر و کارآفرینان نخبه بخش تعاون، الگوهای مناسبی برای اشتغالزایی به جامعه و جوانان معرفی کنیم.

علیزاده با بیان اینکه نقش بانک توسعه تعاون، بیمه تعاون و همچنین اتاق تعاون استان گیلان، در حمایت، تقویت و رفع مشکلات شرکت های تعاونی بسیار تاثیرگذار است خواستار تعامل بیشتر این دستگاه ها با اداره کل شد.

وی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی در برگزاری برنامه های هفته تعاون؛ ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌های مرتبط به مردم، تهیه ویژه برنامه هایی با حضور تعاونگران در صدا و سیما و افتتاح طرح‌های تعاونی را بخشی از برنامه های هفته تعاون عنوان کرد.

گفتنی است، اولین جلسه ستاد راهبری هفته تعاون در سال جاری با حضور علیزاده مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی، واسعی مدیر امور شعب بانک توسعه تعاون، بابازاده مدیر بیمه تعاون و محمدی رییس اتاق تعاون گیلان در اداره کل برگزار شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان