بانوی گیلانی مربی تیم ملی کاراته بزرگسالان شد
بانوی گیلانی مربی تیم ملی کاراته بزرگسالان شد

ره نگار/ فاطمه قاسمی به‌عنوان مربی تیم ملی بزرگ‌سالان کاراته بانوان جمهوری اسلامی ایران معرفی شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران، با تصمیم کادر فنی تیم ملی، فاطمه قاسمی به‌عنوان مربى تیم ملى کاراته بانوان بزرگ‌سالان جمهوری اسلامی ایران انتخاب ‌شد. وی سابقه سرمربیگری در تیم ملی کاراته رده سنی نوجوانان و مربیگری […]

ره نگار/ فاطمه قاسمی به‌عنوان مربی تیم ملی بزرگ‌سالان کاراته بانوان جمهوری اسلامی ایران معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران، با تصمیم کادر فنی تیم ملی، فاطمه قاسمی به‌عنوان مربى تیم ملى کاراته بانوان بزرگ‌سالان جمهوری اسلامی ایران انتخاب ‌شد.

وی سابقه سرمربیگری در تیم ملی کاراته رده سنی نوجوانان و مربیگری در رده‌های سنی جوانان و امید را در کارنامه دارد.

قاسمی که سابقه ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان آستانه‌اشرفیه را در کارنامه خود دارد کاراته را از ۱۳ سالگی در شهر آستانه‌اشرفیه زیر نظر پدرش علی قاسمی که استاد و مربی کاراته بود کارش را آغاز کرد، آن‌قدر کارش را با جدیت و پرتلاش زیر نظر پدر آغاز کرد تا اینکه سال ۸۳ به اردوی تیم ملی کاراته دعوت شد و تا سال ۹۱ به‌طور مستمر در اردوی تیم ملی در تهران حضور داشت.

خانواده فاطمه قاسمی به رشته رزمی کاراته علاقه فراوانی دارند زیرا در سال ۲۰۱۰ میلادی او به همراه برادرش محمد جزو انتخابی بازی‌های آسیایی گوانگ ژوی چین بودند.

قاسمی از زمانی که به اردوی تیم ملی دعوت شد هرسال صاحب مدال شد و همراه تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان به مقام قهرمان کشور رسید.

در مسابقات سبک شیتوریو در سال ۲۰۰۹ به مدال برنز دست‌یافت، در مسابقه جایزه بزرگ ترکیه طلا گرفت، در جام پادشاهی ۲۰۰۶ مراکش به برنز دست‌یافت و در جام وحدت دوستی و جام ایران‌زمین در ایران صاحب مدال طلا و نقره شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس