بانوی خیّر و نیکنام گیلان عضو کمیسیون گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته استان شد
بانوی خیّر و نیکنام گیلان عضو کمیسیون گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته استان شد
ره نگار/ "طوبی احمدی لشکامی" بانوی خیر گیلانی و از بنیانگزاران هلدینگ انبوه‌سازان آرش مال منطقه آزاد انزلی عضو کمیسیون گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته استان گیلان شد.

ره نگار/ “طوبی احمدی لشکامی” بانوی خیر گیلانی و از بنیانگزاران هلدینگ انبوه‌سازان آرش مال منطقه آزاد انزلی عضو کمیسیون گردشگری و کسب‌وکارهای وابسته استان گیلان شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ حکم انتصاب این مسئولیت توسط مسئول روابط‌عمومی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی استان گیلان با حضور در پروژه آرش مال به وی اعطا گردید.

گفتنی است”طوبی احمدی” یکی از خیرین بزرگ و خوشنام استان گیلان است که در حوزه‌های مختلف امور خیریه از قبیل ساخت مسکن محرومین، کمک به بیماران و خانواده‌های بی‌بضاعت در حال فعالیت بوده و عضو هیئت‌مدیره و از بنیانگزاران هلدینگ انبوه‌سازان آرش مال منطقه آزاد انزلی است که با حمایت از فرزندان خود “امین” و “آرش تقی‌پور”، توانست در کنار فعالیت‌های موفق و سالم اقتصادی و اشتغال‌زایی برای صدها جوان بیکاری گیلانی همزمان به امور خیرخواهانه نیز بپردازد.

پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران ضمن تبریک به انتصاب شایسته وی، آرزوی موفقیت در راستای امور محوله برای این بانوی ارزشمند می نماید.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران