بازنشستگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان تجلیل شدند
بازنشستگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان تجلیل شدند

ره نگار/ مراسم تجلیل از بازنشستگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با حضور مهندس هادی درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استانها بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، آقایان زمزم، مدیرکل امور مالی – فلاحتی مشاور ریاست بنیاد مسکن، مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، معاونین بنیاد مسکن گیلان در سالن جلسات شهدی […]

ره نگار/ مراسم تجلیل از بازنشستگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با حضور مهندس هادی درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استانها بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، آقایان زمزم، مدیرکل امور مالی – فلاحتی مشاور ریاست بنیاد مسکن، مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، معاونین بنیاد مسکن گیلان در سالن جلسات شهدی حق شناس اداره کل برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ مهندس اکبرزاده، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ضمن قدردانی از حضور گرم و صمیمی بازنشستگان در این مراسم گفت: تمام تلاش و کوشش خود و همکاران در جهت رفع مشکلات بازنشستگان به کار خواهیم گرفت واز هر گونه مساعدتی دریغ نخواهیم کرد و در خدمت این عزیزان خواهیم بود.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این مراسم با بیان اینکه فعالیت جهادی و محرومیت زدایی افتخاری برای کارکنان بنیاد مسکن است گفت: همه کارکنانی که طی سی سال فعالیت خالصانه خود در مسیر قانون بوده اند و وجدان کاری داشته اند باید به فعالیت خود افتخار کنند.

وی خاطر نشان کرد: مسئولیت فردی که از محیط اداری بازنشسته می شود به پایان نرسیده است و باید درعرصه ی خدمت به مردم در زمینه های مختلف فرد بازنشسته نیز خود را مسئول بداند.

در ادامه این مراسم معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استانها بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور طی سخنانی با اشاره به اینکه فرد بازنشسته، عنصر مهم تجربه است، گفت: تجربه بازنشستگان میراث ارزشمندی برای جامعه است و استفاده از تجربه بازنشستگان بهترین فرصت برای تسریع در توسعه و پیشرفت جامعه است.

درفشی با اشاره به جایگاه و مقام بازنشستگان اظهار داشت: بازنشسته، فردی سرشار از تجربه و محصولی از کار و تلاش دلسوزانه است. بازنشستگان دارای کوله باری از تجربه، فکر و اندیشه هستند و باید از تجربیات آنها نهایت استفاده شود.

گفتنی است دراین مراسم با اعطای هدایا و لوح تقدیری از خدمات ۵ نفر از کارکنان بازنشسته (آقایان سید حسین حسینی – محمد حاتمی – علی نعمتی – سعدی علیپور و ایرج فرخی) تجلیل شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی بنیاد مسکن استان گیلان