بازدید شهردار رشت از حوزه های مختلف سازمان سیما، منظر شهرداری رشت
بازدید شهردار رشت از حوزه های مختلف سازمان سیما، منظر شهرداری رشت

ره نگار/ شهردار رشت در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت حضور یافت و از حوزه های مختلف این سازمان بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سید امیر حسین علوی ضمن بازدید از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، شیوه پیشبرد برنامه‌های شهرداری رشت در بخش سیما، منظر و […]

ره نگار/ شهردار رشت در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت حضور یافت و از حوزه های مختلف این سازمان بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سید امیر حسین علوی ضمن بازدید از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، شیوه پیشبرد برنامه‌های شهرداری رشت در بخش سیما، منظر و فضای سبز همچنین نحوه فعالیت هنرمندان در این سازمان را مورد بررسی قرار داد و دستوراتی صادر کرد.
شهردار رشت در این بازدید ساماندهی تابلوهای اصناف در سطح شهر، تشکیل کارگروهی جهت پیگیری موارد تخصصی پیاده راه فرهنگی، تدوین طرح توجیهی ایجاد گلخانه تخصصی شهرداری، نظام‌مند نمودن کارگروه فرهنگی و هنری به جهت بهره گیری از حضور متخصصین این امر و همچنین هرس درختان معابر و پارکهای شهری با توجه به قرار گرفتن در فصل زمستان و احتمال بارشهای سنگین برف را از جمله اقدامات مورد انتظار سازمان خواند.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری رشت