بازدید سرزده رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بیمارستان امیرالمومنین (ع) رشت
بازدید سرزده رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بیمارستان امیرالمومنین (ع) رشت

ره نگار/ رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت نظارت میدانی و مستقیم بر نحوه ارائه کمی و کیفی خدمات درمانی به صورت سرزده از مرکز آموزشی و درمانی امیرالمومنین(ع)رشت بازدید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان امشب به صورت سرزده از مرکز آموزشی و درمانی امیرالمومنین […]

ره نگار/ رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان جهت نظارت میدانی و مستقیم بر نحوه ارائه کمی و کیفی خدمات درمانی به صورت سرزده از مرکز آموزشی و درمانی امیرالمومنین(ع)رشت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان امشب به صورت سرزده از مرکز آموزشی و درمانی امیرالمومنین (ع) رشت بازدید کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی بازدید سرزده از این مرکز درمانی از بخش های مختلف آن بازدید و در جریان کم و کیف ارایه خدمات درمانی و مراقبتی بیماران بستری قرار گرفت.
دکتر سالاری در حاشیه این بازدید سرزده از مرکز آموزشی و درمانی امیر المومنین(ع) رشت و دیدار با مدافعان سلامت، ضمن خدا قوت به کادر درمان بر ضرورت خدمت بی منت به بیماران تاکید کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان همچنین در این بازدید، میزان ملزومات حفاظت فردی کادر درمان و همراهان بیماران، مقدار اکسیژن در جریان و ذخیره و نیز نوع و میزان داروهای موجود در این مرکز را مورد ارزیابی و بررسی قرار داد.
این مقام مسوول طی این بازدید بر استمرار ارایه خدمات تخصصی به بیماران غیر کووید۱۹ سرپایی و بستری در این مرکز تاکید کرد.
دکتر سالاری در پایان با اشاره به کاهش تدریجی شمار بستری های مبتلا به کرونا در پیک پنجم بر لزوم انتقال بیماران مبتلا به کووید۱۹ بستری در این مرکز به مرکز آموزشی درمانی رازی رشت تاکید و خواستار تداوم فعالیت آموزشی درمانی در این مرکز تخصصی و فوق تخصصی شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان