بازداشت ۶۲ محکوم متواری در گیلان
بازداشت ۶۲ محکوم متواری در گیلان
ره نگار/ جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری 62 نفر از محكومان متواري در طرح عملياتي يك روزه در گيلان خبر داد.

ره نگار/ جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری ۶۲ نفر از محکومان متواری در طرح عملیاتی یک روزه در گیلان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ سردار “حسین حسن‌پور” هدف از اجرای طرح‌های انتظامی را افزایش احساس امنیت و همچنین کاهش جرایم در سطح جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: مجموعه انتظامی با برخورد قاطع با مجرمان و تشدید اقدامات پیشگیرانه به صورت شبانه‌روزی برای تامین امنیت تلاش می‌کند.

وی در ادامه گفت: با هدف شناسایی و دستگیری محکومان متواری، طرح عملیاتی یک روزه به صورت متمرکز توسط پلیس آگاهی استان و شهرستان‌های تابعه در گیلان اجرا شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری ۶۲ محکوم متواری طی عملیات‌های جداگانه در اجرای این طرح خبر داد و افزود: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی در پایان با تاکید بر جدیت و قاطعیت پلیس در اجرای مستمر طرح‌های مقابله‌ای و پیشگیرانه، بیان داشت: اجرای طرح‌های مشابه با هدف ارتقاء امنیت با جدیت در دستور کار پلیس قرار دارد.

  • منبع خبر : پلیس گیلان