ایثارگران سالهای دفاع مقدس اسوه هایی از رشادت و اخلاص هستند 
ایثارگران سالهای دفاع مقدس اسوه هایی از رشادت و اخلاص هستند 

ره نگار/ همزمان با هفته دفاع مقدس، در آئینی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنگرود، جمعی از ایثارگران بازنشسته تامین اجتماعی مورد تجلیل قرار گرفتند. به گزارشپایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بمنظور پاسداشت ایثارگران پیشکسوت بعنوان یکی از برنامه های این ایام، طی آئینی […]

ره نگار/ همزمان با هفته دفاع مقدس، در آئینی با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنگرود، جمعی از ایثارگران بازنشسته تامین اجتماعی مورد تجلیل قرار گرفتند.
به گزارشپایگاه اطلاع رسانی ره نگاران؛ همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و بمنظور پاسداشت ایثارگران پیشکسوت بعنوان یکی از برنامه های این ایام، طی آئینی با حضور مهندس رجبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و علی پوروصله کار رئیس تامین اجتماعی شعبه لنگرود، جمعی از ایثارگران بازنشسته تامین اجتماعی که همگی در زمره جانبازان و آزادگان سرفراز نیز میباشند مورد تجلیل قرار گرفتند.

علی پوروصله کار در این آئین نکوداشت با بیان اینکه ملت ایران رشادتها و ازخودگذشتگی ایثارگران در سالهای جنگ تحمیلی را فراموش نخواهد نمود و تاریخ گواهی معتبر برای ثبت این رویداد عظیم میباشد افزود: جوانان غیرتمند و ایثارگران در سالهای دفاع مقدس با خلق حماسه های بزرگ علاوه بر حفظ کیان و آب و خاک، اعتقادات خود را پاس داشتند.

وی همچنین اذعان داشت: ایثارگران اسوه هایی از رشادت و اخلاص هستند که با ایمان ناب، قرب الهی را سرلوحه حرکت جهادی خود میدانستند.

در پایان این برنامه با اهداء لوحی از مهندس رجبی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان لنگرود نیز به پاس خدمتگزاری به این قشر شریف تجلیل گردید.

گفتنی است؛ درهمین راستا با مشارکت روسای دو مجموعه با خانواده های شهید محمدعلی شعبانی و هادی سالگوئی نیز دیدار بعمل آمد.

  • منبع خبر : روابط عمومی تامین اجتماعی استان گیلان